Rendelés a wotofo-tól

Július 29.-én rendeltem direktbe a wotofo-tól 3 terméket. Wotofo profile 1,5 rda, Wotofo dual mesh rda, wotofo squonk mod. Bevallom elsőre nem akartam ennyit,csak hát szépek voltak a képek. :joy::joy: Elég komolynak tűnő postaköltsége volt a történetnek,de úgy voltam vele,ez tuti eredeti,ezen ne múljon. Természetesen angol fontban (vagyis annak megfelelő forintban) kellett fizetni átutalással. Mikor megjött az első emil róla,hogy a csomagszám legvégén ott van,hogy NL. akkor megnyugodtan,hogy Hollandiából érkezik,és megúsztam a vámot. Bőszen veregettem a saját vállamat,míg nem jött egy emil,hogy ugyan a vámosoknak küldjem át a vétellel kapcsolatos dokumentumokat 5 napon belül. Ekkor abbahagytam a vállam veregetését,és összeráncolt szemöldökkel,átküldtem amit kértek. Nem volt őszinte a mosolyom,mikor jelezték,hogy épp van 18 ezer forint feleslegem,amire ők igényt tartanának. Aztán a posta is jelezte,hogy kézbesítés címén egy jelképes 1800 ft-ot küldjek már nekik. Ez egy hete volt. Úgyhogy nagy naívan,baromi drágán vettem 3 dolgot,de cserébe a mai napig nem érkeztek meg hozzám. Ha esetleg bárki ennyire szerencsétlen lenne,mint én,akkor felhívnám a figyelmét,hogy tranzakciót megelőzően próbáljon meg kicsit jobban gondolkodni mint jómagam. Mondjuk bevallom férfiasan,nem tettem túl magasra a lécet.:sob::joy:

Tanuló pénz, legközelebb majd előbb kérdezel, aztán vásárolsz. :grin: Ha ez vigasztal, több is veszett Mohácsnál (állítólag :rofl: ).

1 kedvelés

Inkább ez mint pl egy cigbuy-os rendelés EUn kívülről…de jah, értem én, hogy inkább elsörözted volna a többletet :slight_smile:

Ráértem, érdekelt ezért átnéztem…58 EUR+8EUR szállításért kapható sourcemore-on ez a 3as pakk. Garantáltan eredeti és nincs plusz költség…igaz 2-3 hét mire használható. Wotofo árai + szállítás, vámolás, +dátum :)) hozzáadásával 207 EUR-ra jön kb ki. Szóval tuti, hogy ennyi nem veszett Mohácsnál :rofl::joy::smiling_imp:

Köszönöm szépen ezt a kommentet. Tényleg hiányzott egy gyomros még. Megtennéd,hogy kicsit nem kommentelsz? :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

ooooh Bishop hát Te vagy az!?..bocs, ha láttam volna előbb nem írom le :grin:

Szép ár. Ennél drágább tank már nem sok van a piacon. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Vagyis van,de azok legalább megérik,mert annyival jobbak is. :joy::joy::joy:

Egy életre megtanultam,hogy minden rendelésem előtt kérdezni fogok tőletek. Mentségemre legyen mondva,legalább tudok röhögni a saját hülyeségemen.

4 kedvelés

az se biztos de legalább nettó ár. Néha van ílyen belefut az ember…

1 kedvelés

Szia!
Tutira a kezedben lesz a csomag…
Rendeltem már én is a Wotofotol rendben megérkezett…
Igaz kell egy kis idő de meg lesz az​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm a megnyugtatást! Végre valakibe szorultak emberi érzések,és nem a megalázó számokat dobálja a meggondolatlan fejemhez. :joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Ha simogatjuk az egodat abból nem fogsz tanulni. :rofl: :rofl: :rofl: :grin: