Mi lesz velünk?

Mi lesz velünk, ha EU tényleg betiltja az e cigit ? =(

2 kedvelés

Szerintem várjuk meg mi lesz a vége, amikor az új szabályozás életbe lép, mindenk bolt reagálni fog így vagy úgy, de azért ez nem egyik napról a másikra lesz, ahhoz már túl nagy tömegről beszélünk. A kínai rendelések áfáztatása előtt is hasonló pánik volt, aztán ma már megy minden mint régen.

6 kedvelés

Egy dolog biztos, Vaperina :vaperina: akkor is lesz. :wink: MI itt leszünk egymásnak! Megoldunk mindent. :slightly_smiling_face: Don’t panic, be unpanic :hugs:

13 kedvelés

Az EU-t kéne már betiltani…ezer okból

6 kedvelés

Nagyok vagytok köszönöm ! D:

3 kedvelés

Megoldjuk mint ahogy most is. Eddig se tudtad megvenni a bótba’ ami kell :smiley: Tán csak nem csuknak le “szörp” miatt :smiley:

3 kedvelés

Sajnos nem az EU miatt lopta szét a fél országot a Főispánság.
Sokkal jobban mehetne a szekér, de mi vagyunk az EU koldusai :rage:ezen nemigen lehet szépíteni.
Ez akkor is tény, ha valakinek nem tetszik, vagy “szerencsés”, és nem érzi mélyen.
Most jöttem elő nagybevásárlásból, nem kéne depressziós pofát vágnom, némi ideggel…

4 kedvelés

Sziasztok. Nem jó hírem van számotokra. A Packeta szolgálat megállította az összes kimenő csomagot, melyek elektronikus cigarettával foglalkozó külföldi oldalakról jönnek. Főképp azokat, akik kínálatában az utóbbi napokban említett eldobhatósok találhatóak.

2 kedvelés

Ezt megtehetik? Én múlt hónapban 20.-án rendeltem juicyvape-ről levest, meg tekerési kellékeket, de azóta sem érkezett meg. Az oldal meg ugye 22.-től “karbantartás alatt áll”…

1 kedvelés

Utaltál vagy utánvét ?

2 kedvelés

Míg a föld kerek, mindig lesznek vaperek :wink:

7 kedvelés

Ez olyan ismerős valahonnan :grin:

3 kedvelés

Hát ja, sajnos ő eltünt a “közéletből” mi lehet vajon vele:

1 kedvelés

Azért az még odébb van.
Még 66 tanácskozás, meg 16 állófogadás. Legalábbis remélem.
A tölthető eszközök egységesítése hány éve téma? 15?
Aztán az Apple lazán tojt rá, meg az összes laptop gyártó, stb.
Talán most lesz belőle valami, de már előre kaptak a gyártók vagy 40 hónap türelmi időt a type c-re való átállásra.
Ilyen ez az EU. Itt se lesz ez másképp. Nem lefutott meccs ez még. Nagyon nem.
A vége még az is lehet, hogy a cigi lesz betiltva, és a füstmentes termékek engedélyezve.

9 kedvelés

Azt már nem merik megtenni :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Ők lehet merik , de sztem akkor az ispán követi anglia példáját .

3 kedvelés

Sima utánvét. Mikor már 6 napja nem voltak elérhetőek, után nekik mailt, hogy nem tartok igényt a rendelésre, mivel megrendeltem máshonnan. Előtte elmentem a csomagpontra rákérdezni a csomagra, illetve felhívtam a packetát, ahol azt mondták, hogy nem adta át nekik még a feladó a csomagot…


1 kedvelés

28 bejegyzést új témára osztott fel: Tervezett elavulás?

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Tervezett elavulás?

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Tervezett elavulás?