Egy kezdő amatőr kérdése

Sziasztok Vaperek/Vaperinák!

Néhány kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni.

Újra kezdőként némi POD- os próbálkozás után sikerült nagyon kedvező áron beszereznem egy Lost Vape Grus MOD- ot (100W max.) és hozzá egy Vaporesso GTX 22 tankot.
Szeretném a tankot bővíteni RBA irányba.
Találtam hozzá GTX 22 RBA - t magyar áruházban.
Huzal amit jónak gondolok: Vandy Vape SS316L 26- vagy 28 ga.
A vattáról viszont fogalmam sincs mi volna a jó…

Mit tudnátok ajánlani ami bevált már nálatok ill. e fent leírtak szerinti kiegészítők jók és működő képesek lesznek -e?

Előre is köszönöm a szíves segítséget.

Szakiii

1 kedvelés

Szia Zsolt,

szerintem ez nem fog menni, a gtx 22-nek nincs rba feje.

The RBA head is designed for Vaporesso Target PM80 / GTX GO 80 / GTX GO 40 electronic cigarette.

forrás:

Másik tank kell hozzá vagy másik rba fej és másik tank. A gtx 22 egy alap kezdő cucc.

Vattából nálam titánium fiber, super sorb és cotton cluds játszik mtl vonalon.

2 kedvelés

Szia!

Köszönöm a segítséget.

Én úgy néztem, hogy az alábbi Rba jó lehet…

Mit gondolsz?

1 kedvelés

Nem, nem jó. Vaporesso oldaláról:
image

Ott alul fel van sorolva mihez jó.

Mondjuk a gen nano benne van a listában, ami meg elvileg gtx 22 tankkal van…szóval lehet mégis, most már nem vagyok benne biztos én sem. :grin:

Nem tudom neked melyik szetted van, ha a gtx one, akkor lehet ahhoz még nem jó, lehet variáltak azóta a gtx 22-es tankon.

image

Azt írja a gen nano a latest gtx 22-vel van, ami nem tudom mit jelent, de mivel a gtx 22 külön nincsen feltüntetve, szerintem csak azokhoz jó, amik a gen nanoval jöttek ki.

De ezt így nehéz megmondani, szóval lehet, hogy jó, lehet, hogy nem. :rofl:

2 kedvelés

Nekem van vaporesso gtx 22. Állítólag jó bele a fent említett rba. Viszont, meg építeni azt a csöppség rba-t, na ahhoz tudomány kell…
:grin:

1 kedvelés

Egyébként meg ja, én sem szenvednék az rba fejjel, venni kell egy normális rta-t, azt kész.

3 kedvelés

Mit ajánlanál?

Ha nehéz akkor lehet hagyom …

1 kedvelés

Köszönöm, akkor hagyom .

Vegyél egy dvarw klónt, olcsó, lehet vele játszani, aztán ha kell venni majd másikat is. Eladni meg gyorsan el lehet, ha nem jön be.

Rendben, köszönöm

Nem is h nehéz, hanem inkább úgy, hogy, miniatűr… Ilyen esetben nagyon precízen kell ám dolgozni. Nehogy rövidet zárj… De amennyibe kerülne az az rba, ahhoz hozzá teszel meg szinte 2szer annyit, és vehetsz magadnak egy rendes rta kazánt. Amivel tök könnyű az építés, és nem kell vele bajlódni, h mihez ér hozzá a tekerés vége,. Stb… Stb…
Nekem csupán pár kazánom van, igy nem sok ötlettel tudok szolgálni., de ha engem kérdeznél, akkor alanjom a berserker v2-t. Könnyű építeni, nincs vele sok gond, és jó ízeket is ad… De sztem lesznek itt meg mások bőven akik ajánlani tudnak neked egy par jó kazánt… Rta kazánt…

2 kedvelés

Köszönöm! Megnézem az ajánlásod!

Nekem is van, egy ajándékba kapott berserker v2 mtl rta kazán, csak klón, de nem cserélném le semmi pénzért. Viszont a többi mtl rta kazánjaim mellett, a berserker v2 messze viszi a pálmát,…

1 kedvelés

Akkor előbb- utóbb benevezek egy Bersekerre…

Annyit még kérdeznék, hogy mannyire a hangos a kazán?
A jelenlego Vaporesso GTX-em elég zajos…

1 kedvelés

Abszolút nem hangos. Új tekerésnél hallik egy kis pattogás, de az a tekeréstől függ. Amúgy, én szeretem, ha kissé pattogó hangot ad ki…

2 kedvelés

Vaporesso gtx, gondolom, a 18-as, ugye?

22-es méret. Nagyon jó kis levegős tank. Tudom, hogy ezért hangos. Valamit, valamiért…

Köszönöm, valószínűleg ez lesz a választott…