Mesh lapos kérdés

Lenne egy olyan kérdésem hogy nemrégóta használok egy wotofo mdura pro+ wotofo profile x rta tankot!Jelenleg egy 0.16os ellenállású mesh lappal használom de alacsony watton (30-35) mert nekem a magasabb göz túl forró, a kérdés hogy ez a szett használható lenne egy 0,30 ohmos lappal az ugyanis 30-40 watton használható.Illetve ez a használat nem teszi tönkre a szettet túl hamar?

A meshlap méretét érdemes nézni, ha egyezik akkor mehet bele nyugodtan (ha nem akkor is simán működhet), viszont ha a 60-80W ajánlott 30W-on megfelelő neked akkor a 0,3-as lehet 15-20W-on lesz jó. Ha ízre-gőzre megfelel, akkor nem lesz baja a kevesebb teljesítménytől, maradhat így is nyugodtan.
Én az itt olvasottak alapján most a meshlap felezést használom (még így is túl sok a gőz :sweat_smile:), viszont teljesítményben nekem így sem kér sokkal kevesebbet mint a teljes lapra ajánlott (bár én szeretem ha valamennyire azért langyos a gőz).

Következőnek a clapton mesht próbálom majd darabolni. :smiley:

Szerk: közben megnéztem, Profile X-be is a 17mm-es lapok mennek, a 0,3-as Profile PS-be való kicsit kisebb. Ettől függetlenül simán bele fogom én is próbálni az RDTA-ba, mert vettem 10db-ot belőle. :slight_smile:


3 kedvelés

Értem!köszi a gyors választ.Ízben gőzben nincs gond csak a watt miatt érdekelt a dolog, ha a mesh lapot nem teszi tönkre, az alacsony wattos használat, akkor használom így ha nem akkor megveszem a másik lapot (0.3 ohmost)

Inkább a clapton mesh-t ajánlanám, brutál ízeket ad még a többi meshlappal összehasonlítva is :slight_smile: Wattot se kér sokat, én 45-55 között elvoltam vele. Viszont a használtan visszahelyezését nem ajánlom, hotspot miatt sikerült berobbantanom a liquidet vele :sweat_smile:

2 kedvelés

Én ezt használom a Kylin M pro-hoz, 30-40w-t kér csak

4 kedvelés

Közben kiprobáltam a kisebbik Dual PS-be való 0,3 ohm-os mesh-t a Profile-ban, 4 szál 2,5mm-es bp mods vatta ment alá.

Kicsit szenvedős berakni, mert nem hajlik úgy mint a Profile lapjai, így az egyik oldalt le kellett forgatni, és utána belehajtani a másik lefogatásba. Ízre szerintem jelentősen gyengébb mint a clapton vagy a nextMesh-ek, de ez lehet azért is mert a bp mods vatta nem az igazi vele (a többivel gyári 6mm-est használok)

Ha választani kell, hogy kis teljesítménnyel melyik, akkor inkább félbe vágott nextMesh. :slight_smile:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.