Mesh build

Sziasztok .
Mesh kazannal kapcsolatban kerdeznelek titeket mire erdemes odafigyelni ( geekvape zeus x ) . Amennyire lehetet talalni rola a neten valamit azokat vegig bujtam de megis szivesen meghallgatnek tapasztalatokat mind a kazanrol mind a mesh epitessel kapcsolatban igy az elso hasznalatba vetel elott majd.
Elore is koszi!

1 kedvelés

Szia @Xenox123 :blush:

Először is üdv nálunk. Érezd jól magad! :heart:

Rég volt, hogy mesh tankot használtam, de a legelső amin megbukott nálam a dolog az a vattázás. De semmi extra, csak én voltam béna. :slightly_smiling_face: Mindenhol érnie kell a vattának a mesh-t. Ha picit is eláll ott a fém önmagában izzik és ronthat az élményen. Bőséges vattázás kell és valami olyan vatta ami nem esik össze. Az is lényeges, hogy a levezetésben ne legyen túltömve a vatta, mert egy szálhuzallal vagy claptonnal is elég rossz dry hitet kapni, de mesh-el valamivel rosszabb. A nagy felület miatt ugyebár sok liquidet porlaszt, előfordulhat, hogy csökkentened kell majd a nikotint, mivel többet viszel be ezért hamar el is telit. Most ennyi jut eszembe, remélem segít. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés