Égett íz zeus x mesh tank + vaporesso luxe

Sziasztok!
Van egy Zeus x Mesh meshlapos tankom.
40 watton szívogatom, a tank nincs csurig töltve a vatta bőven telített liquiddel illetve a meshlap sem száraz. Mégis égett íz és csípő érzés önti el a számat szíváskor. Nem mindig de általában 4 szívás után megjelenik.
Megnéztem,nincs egyáltalán égett nyom a vattán,sem máshol… Nemértem…
Tudtok segíteni mi lehet a baja? Már azon is gondolkodom leváltom porlasztósra a tankot.
Liquidemet saját magam kevertem 50-50% arányú alaplével

Szia. Üdv köztünk. :blush:

Bár nem biztos, de gyanítom, hogy lesz ott egy kis rész a mesh-en amit nem ér vatta. És az fémes ízt produkál sokszori izzításkor. Mintha magában a lapot izzítgatnád. Érdemes alaposan átnézni. A mesh sok vattát kér. :slightly_smiling_face:

De ez csak egy tipp! Már nagyon rég nem használok mesh tankot. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Esetleg tudsz ajánlani valami fasza tankot ami kompatibilis is a vaporessommal illetve fasza is ?:smiley:

1 kedvelés

Köszi megnézem

1 kedvelés

Fun fact → hozzá ér mindenhol :smiley: Szerintem nem nekem való a meshlap :smiley:

2 kedvelés

Na az lehet hogy nincs eléggé megritkítva

1 kedvelés

van hozzá keskenyebb üveg, majd megpróbálom. köszi neked is !

Hát az tuti. Minden megoldást számba fogok venni, az első a vatta jobban megritkítása, aztán ha az nem akkor jön ez. Köszönet nektek!

1 kedvelés

ó még valami ez kicsit off topik! Ugye a meshlapnak van egy full szürke része ami arra szolgál hogy azt kell befogatni a foglalatba. Az baj lenne ha pl kicsit többet fogatnék be mint amennyi az a szürke teli rész?

Hali.Nekem az nem volt sosem probléma a unity nál.Igaz nekem mesh rta nál sosem volt dryhitem.De valószinű,hogy a fentebb írt okok valamelyike forog fent,vagy nem éri a vatta mindenütt a mesh lapot,vagy túl van tömve a vatta a liquidbeömlőnél.

4 kedvelés

Szia! Nálam is üzemel pár hónapja ez a tank de meg vagyok vele elégedve. A vattázáson múlik minden de ha azt sikerül jól eltalálnod szerintem nem lesz vele gondod neked sem, én pl. nagyon szeretem. Első használatnál nem ritkítottam meg eléggé a vattát ezért lassabban tudta vinni a levest és ha túl erősen, gyorsan szívtam akkor nekem is kicsit égett volt. Második alkalommal mikor megvoltam a vattázással de még nem locsoltam be, véletlenül megnyomtam a tűzgombot és kicsit megégettem utána persze az íze is olyan lett :smiley: Már csak annyit csinálok vele, hogy ferdén vágom a vattát aztán picit megszedem és tökéletes. Hamar rá lehet jönni, nem egy bonyolult tank ez. A lapot pedig mindig ütközésig tolom le, néha kicsit furának tűnik, mintha túlságosan lent lenne de legalább rendesen leszorítja a vattát. A lap miatt még sosem aggódtam hogy rossz lesz. Legyen jó vastag a vatta hogy mindenhol megfelelően érje a lap és akkor tuti lesz.
Itt már beszélgettünk erről korábban Minden ami MESH - #10 Killadelphia által illetve itt is Szárazat kaptam megosztottam egy nem túl kellemes tapasztalatom vele kapcsolatban :smiley:
Remélem tudtam én is segíteni

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.