Merlin nano vagy Coilart Salt & Gtx

És igen​:joy:
Még mindig a Gtx-re keresek megfelelően raillő és jól kinéző és jó ízvisszaadású és… .stb.rta tankot
Kaptam egy ajánlást @Cserki -től,a Merlin nanora hívta fel a figyelmem.
Utánanéztem.Jó ízvisszaadásúnak írják…18-as.A bubis palásttal elég idétlen szegény,de az egyenessel nem olyan rossz.Főleg,ha az aljára teszem a szépséggyűrűt.Ami viszont(egy videjóban hallottam,de leírva nem láttam,hogy valóban-e)22-es ○.Nem tudom pontosan az még épp ráférne-e a Gtx-re.De van egy gyanúm,hogy pont nem lenne jó rá:cry:A gyűrű nélkül viszont annyira nem cíp a tank,mert hosszú és keskeny.Jóval hosszabb mint a gtx tank vagy a Coilart Salt.

A másik a Coilart Salt.Ami a bubis palásttal nem néz ki rosszul(szerintem),még hasonlít is kicsit a gtx tankra.Magasságra is szerintem egyformák.Viszont eddig csak @blini80 mondta(asszem),hogy volt neki és szerette.Jó ízeket adott.

Mind a kettőből fekete kellene.Egyiknek sem tudom,hogy kopna-e a festése.
Úgy láttam,mindkettő van az Alin.És egyik sem mondható drágának…

Tanácsok?Segítség?Tapasztalat?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés


1 kedvelés

Én mikor tankot nézek az első dolog amit megnézek az a külleme, a másik pedig a deck. :slightly_smiling_face: Az egyszerűsége miatt én a Salt-ra szavazok. Mert nézd csak:

Merlin nano :arrow_down:



Salt :arrow_down:

Mindkettőről jókat hallottam, bár Merlin nano tulaj több van ismerősi körben és mindenki elégedett vele ennek ellenére a kialakítása miatt a Salt-ot ajánlanám számodra. És nem elhanyagolható az sem, hogy niksóval is használható. :slightly_smiling_face: Egyébként ha ez számít, az én bakancslistámon mindkettő szerepel. :slightly_smiling_face:

Egyébként a szépséggyűrű 22mm. (Számold meg rajta a “lépcsőket”.) :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Baccus…tényleg…eszembe nem jutott​:joy::kissing_heart::heart:

Miért?A Merlin nem?Ja nem,miért nem?Tanulok még valamit​:slightly_smiling_face:

A Salt a bubissal a fotón,már tényleg majdnem olyan mint a Gtx tank.Vagy csak én látom így?

Kérdeztem már?Miért van a Saltban fejjel lefelé a tekerés?(Ha kérdeztem már másik posztban,bocsi​:slightly_smiling_face:

Valaki segítene nekem keresni az Alin Saltot?
Nem tudom melyik a jó vagy megbízható áruház…vagy,hogy is kell nevezni őket.
OCCSÓ is legyen​:joy:
És fekete…remélem nem kopik​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem tudok biztosat mondani, sokak szerint a levegőzéshez van köze. A niksó magas nikotintartalmú, 20, de akár 50mg-os is lehet. Ehhez pedig úgy kell tekerni, hogy magas ohm szám mellett, alacsony vatton ne porlasszon sokat. Mert azért az rengeteg nikotin akkor is megüt, így kevés levegő mellett magas ohm-al a biztonságos a bevitele.

Picit szerintem is. De én egy picit a Galaxies formavilágát is látom benne. :slightly_smiling_face:

Ezt a múltkor sem értettem. :joy: De szerintem Te a lábak irányára gondolsz. Így sokkal könnyebb lefogatni. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez jó lesz? :slightly_smiling_face: Ajándék billenőkapcsoló is van hozzá. :joy:

De még keresem. :wink::heart:

Szerk.:
Csak ez van… Ami a képen is. Jó, persze nem csak ez, de ami túl olcsó abban én nem bízok. Az eredeti 9ezer de én elérhetőt nem találtam. Itt tudsz kattintani.

HUF 3,978.81 51%OFF | Salt RTA mtl rta 18mm Atomizer Vape Adjustable Airflow Vaporizer 2ml/3.5ml 316 SS E-cigarette Tank rta with 510 long drip tip

2 kedvelés

Felül van a láb és alul a mag.Mindig fordítva van.Alul a láb és a mag felül.Erre írtam,hogy fordítva,vagyis fejjel lefelé van a mag.

https://m.aliexpress.com/item/4001171368718.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.6f8aMhKKMhKKjE&browser_id=a975b95d07f2400eb3cf43c76df7096e&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=17cf05188881887e0c6f8996a5381c254bc1f154ba&gclid=

Én ezt találtam

Így már értem :slightly_smiling_face: Az csak a lefogatás milyensége. Igazán semmit nem befolyásol.

1 kedvelés

Nem tudom megnézni sajnos. :confused:

De arra ügyelj, hogyha valami túl olcsó az sosem jó jel.

1 kedvelés

a 3. képen mire jó az a vattázás amúgy én még a merlint sosem vattáztam úgy be​:wink::grin:de mivel én a merlint használom azt ajánlanám @anon88785338 neked 2 magra jó a tekerés de ma 1,5 magra fogom meg tekerni rég tekertem csepp tekerést bele,ízre nem rossz kis tank és könnyű építeni nekem legalábbis​:wink::sweat_smile:csinos rta.Nekem így néz ki a coolfire z50 en amúgy.A bubis palástattal meg sosem próbáltam mert bután néz ki szerintem​:blush:

5 kedvelés

Szerintem az a vattázás csak a kép miatt van. :smiley:

1 kedvelés

akkor nem csinálom úgy meg​:sweat_smile:mert ugye én simán vattázok build deck oldala mellett le vágni és kész nem szarozok vele​:sweat_smile:

2 kedvelés

Ilyet nekem akkor mutatott,mikor országot kellett választanom.

Az első kép,amit te küldtél.A másodikat most találtam,a harmadik amit én küldtem neked és nem láttad.
A szállítási költségnél van egy kicsi különbség a háromnál.Meg árban egy icipici eltérés.
Sajnos nem tudhatom melyik megbízható bolt.



Az nem látszik,hogy az elsőhöz adná a bubis palástot.

Szia!
Nagy AliExpress vásárlóként a következőket érdemes figyelni egy boltnál.
Hányan rendelték az adott terméket, és milyen az össz értékelés. A 4.8-4,9 már megbízhatónak számít.
Aztán érdemes megnézni elolvasni magunkat a feedbackeket/véleményeket.

4 kedvelés