Mennyi az annyi?

Én ugyan nem vezetek pontos költségvetést, ezért saccolni fogok. Ill. visszanéztem a múlt időszak rendeléseit, hiszen csak kb. 1 éve tértem rá a vape-re közel 40 évnyi analóg után. Az eszközökre költöttem, alaplére és az aromákra. Jelenleg napi használatban van egy kivételével mindegyik. Van egy mod RDA-val, amivel bajlódom, de már kezd beállni az egyenesbe, hála a segítségeteknek. Van 2 POD, amiktől nem szeretnék megszabadulni. Ezek egyike az URSA Mini, ami egy fantasztikusan jó eszköz és szerintem a jelenlévők többségének van ilyenje, csak nem “dicsekszik” vele. A másik is kiváló, az az I-LEAF-IJust 3 a gtl tankkal. Ez uróbbi ízben mindent visz a 0,8 ohmos porlasztójával, ami mindig kibírt egy hónapot. Lényeg az, hogy sosem maradok gőz nélkül és az ízvakság elkerülése érdekében 3 félével pöffeszkedek. Ez így nagyszerű nekem. Természetesen én is imádom felfedezni az új ízeket, zamatokat, ezért kb. 1,5-ször annyi aromát rendelek, mint ami fogy és megfelel, hiszen ezen a téren még mindig járatlan vagyok. Összességében azt mondhatom, hogy az eszközökkel való felszerelkezéssel együtt az ezzel járó költségvetésem nem haladja meg a évi 170 000 Ft-ot.

4 kedvelés