Melyik tankba ajánlanátok kipróbálásra?

Az alábbi ajándékba kapott huzalt, melyik tankban érdemes kipróbálni szerintetek?
Brunhilde, Ares 2, Dvarw fl, vagy Galaxies? Mindegyik mtl

2 kedvelés

Szia. Szerintem a Brünciben, de akkor úgy lenne értelme, hogy kiveszed az AFC-t, mert ez inkább DL huzal.

3 kedvelés

Ohh. Hát akkor teszek egy próbát, de én csak mtl-ben " szívok ". Szóval lehet tovább ajándékozom egy dl-esnek…

2 kedvelés

Őszinte leszek, én is így tennék. Sajnos ez túl vastag, alacsony ellenállású, és túl sok wattot kér. Ilyet anno RDA-ba tettem. Jónak jó, csak sajna nem a Te tankjaidba. :pensive:

3 kedvelés

Köszönöm Kinga!
Akkor keresem új gazdáját két tekercs ilyen huzalnak​:blush: az egyik bontatlan.

1 kedvelés

1 láb az körülbelül 30 centi. Annyi kellene 1 ohmhoz. Nagyon sok, annyit semelyikbe nem tudsz beletekerni. Én felajánlanám ingyenes elvitelre dl -es felhasználóknak. Vagy cserére, bármilyen mtl huzalra.

Az ilyen sokmagvas huzalok DL-be jók.
Ha MTL-be szeretnél, akkor sima clapton huzal jó, de ott is érdemes megnézni, általában rá van írva, hogy MTL-be szánt huzalról van szó (Vandy Vape huzalokon rajta szokott lenni). Az ellenállás miatt nem mindegy milyet veszel, mert ha DL-be való kis ellenállásút, akkor tekerhetsz rajta annyit, hogy el se félr egy MTL tankban :sweat_smile:

3 kedvelés

A többi huzalom mind olyan, csak ilyet még nem próbáltam. De ezek szerint nem is fogok :joy:

1 kedvelés

Nekem van olyan tankom, amibe a sima claptonnál vastagabb huzal nem is megy bele. Nem tudom behúzni a befigató részbe :sweat_smile:

1 kedvelés

Ja hát ilyet én tudok a 28-as ss-el is, de az nálam szimpla bénaság :joy:

1 kedvelés

Van egy másik megoldás is, ha megveszed az OBS Crius II DL RTA-mat. :rofl:
Abba jó lenne ez a huzal.

3 kedvelés