Melyik a leghatásosabb hűsítő aroma?

Én a Ragnarokot 7%-ra kevertem elsőre. Kellemes lett, bár több ízt vártam. Legközelebb lehet megpróbálom 9%-on.
Ja meg a Greent vettem abból is.

2 kedvelés

Én most 6%-ban kevertem be 10ml-t, meglátjuk, de iszonyat erős szaga van, ha ennek nincs íze, akkor semminek. :sweat_smile:

Ráment a kezemre kicsi, kézmosás után is éreztem.

Az elsőt 10% ban kevertem 2 hónapja az ma se jobb . Majd kértem tanácsot több helyen , mindenhol azt mondták keverjem 15 % ba úgy lesz jó . Ez most egy hetes fogalmam sincs ez milyen . Az előző keverésről írtam amit írtam . 30/70 alaplével .

Ha még mondig az Oni a téma, akkor hülyeséget beszélnek :flushed: Ok, egyénfüggő,meg ízlés kérdése, de a 15% rengeteg…

1 kedvelés

Igen nekem az oni . Megkostolom mennyire higitsam vissza ? 100ml kevertem csak .



Parancsolj ez ennyi :grin:

2 kedvelés

A helyzet az, hogy ez ízlés, hardver és emberfüggő, szóval van akinek az 5 pont elég másnak meg a 10 is kevés. Nincs ezzel semmi baj, ki kell kísérletezni neked hogy a legjobb.

Ha nem vagy benne biztos szerintem jobb kicsit a felső határra aromázni és hígítani, ha kell, egyszerűbb, mint utánaaromázni.

3 kedvelés

Ha a leghűsebbet szeretnéd vedd meg ezt
image
Keverd 50ml 50-50 alaplébe ezt a 10 ml-t és várj vele kettő napot.(összesen 60 ml lesz )
Utána eldöntheted hogy kell-e az a nagyon hűs cucc. (Flavor West Blue Ice )

Nem tudom számít e az enyém Green . 10% nem jött be meg nézem a 15 öt max higitom.

Nekem nem,de neked biztosan ezek szerint :smiling_face:
Tégy belátásod szerint :smiling_face:

Van különbség a kettő között , vagy csak annyi hogy édesebb ? Nekem ezt ajánlották , hogy ez jó savanyú,de nem .

Az elmúlt 10 évben milyet szívtál napi szinten ?