Megvettem az első építhető tankomat! :)

Sziasztok!

Megvettem az első építhető tankomat!

Méghozzá egy Dvarw DL FL-t igaz csak klónt mert erre volt pénzem. :slight_smile:
Vettem még előre elkészített tekerésből is egy nagy adaggal 8 félét tipusonként 6db-t, meg egy zsák vattát… :slight_smile:

A Dvarwot itt is sokan ajánlották, meg pl a v42-ben is igaz ott a klón helyett Szlovákiából megrendelhető eredetit… Még azt is felajánlották hogy betanítanak, segítenek összerakni stb stb…

Miután megjött a klónt rájöttem hogy az eredetit Ők készítik mivel a klón allján ott virít a nevük, címük is… Ezzel azt hiszem buktam a betanítást, bár azt mondták mindegy milyen tankot veszek segítenek, de nincs pofám bevinni egy hamisítványt… :slight_smile:

Szóval ha lenne esetleg valaki aki személyesen tudna segíteni az első pár építésben, Budapesten vagy a ráckevei hév vonalán, és rendelkezik huzallal, (Nem tudom jót rendeltem e) és tudna segíteni Április 11.-én vagy Április 19. után bármikor azt megköszönném, fizetek óradíjat, vagy valami… :wink:

Előre is köszönöm!

4 kedvelés

Ha leírod a kérdéseidet, akkor szerintem sokan szívesen segítünk! :slightly_smiling_face: Ha Győr környékén lennél, akkor pedig össze hoznának az építést is. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hát ha más nem lesz és neked megfelel, akkor lemegyek Győrbe. :slight_smile:
(Komolyan)

2 kedvelés

Jó döntés, igaz nem dl-ezek, de akik használják dvarw klónt meg vannak vele elégedve.

Az építés meg nem atomfizika, pár videó és meg lehet tanulni, dobjál be képeket és majd véleményezzük.

4 kedvelés