Megvetted, mert ajánlották

Dettó! Azóta mindig van nálam is bekeverve, és az egyik tankomban tuti az van :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

És a tutit MÉG nem árultam el :rofl::rofl::rofl:

Csak ki kell próbálnom ezt is. Nem terveztem új aromákat venni. Most,hogy visszaálltam a dohányos aromákra,gondoltam elvagyok azzal a párral,amit tudom, hogy bejön. Én balga! Azt már listám lesz lassan megint. :joy::joy::joy: Mondjuk hozzátartozik,higy a múltkori “comming out”-om óta nagyon meredeken elkezdett felfelé ívelni a vapelésem. Hazudnék,ha azt mondanám,hogy nincs botlás vagy gyengülés, de egyre ritkább. Sőt vannak napok, hogy simán végig tudok menni az úton.

3 kedvelés

Kapsz majd belőle kóstolót :slightly_smiling_face:

Én bevallom mindig a saját fejem után megyek, persze az infókat innen is lesem, de az én taktikám a megvesz, kipróbál, majd elad, ezért is volt már vagy 40 tankom és ugyanennyi modom. Ezt a ciklust meg addig folytatom, amíg élek? :thinking: :rofl:

1 kedvelés

??? Ne tartsd vissza az infót :joy:

1 kedvelés

Viszont cserébe nagyobb tapasztalatod van/lesz mint bárkinek. Teljesen jó hozzáállás szerintem.

1 kedvelés

A paradicsomnál miért fogyott el a crown szerinted? :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Az nem biztos, legalább 5 tankot már azelőtt eladtam, hogy tekerést látott volna, mert valamiért elbuktak menet közben. :grin: ZQ trio, Kf lite, ares 2, galaxies, hilda stb. mind volt, de egyiket sem használtam egy percet sem. De igen, én nem hiszek az ajánlás erejében, mert annyi paraméter van, ami teljesen szubjektív.

5 kedvelés

csak annyi baj van vele,hogy az olaszoknál kapni csak tudtommal​:sweat_smile:

Amíg ide is szállítanak, addig nincs baj :slightly_smiling_face::joy:

Én ezért nem nézek egyik tankól, modról sem videót. Tetszik, veszem. Meg amúgy is a többség szubjektíven tesztel, nem objektíven. Ha teszt akkor Mike Vapes vagy Zophie Vapes. Ajánlani szoktam ugyan, de csak mert kevés rossz termék van. Kivéve a Kaees Alladin. Na az mindenkinél elbukott. :roll_eyes:

2 kedvelés

Köszönöm szépen igazán kedves vagy! Feleségem üdvözöl!

4 kedvelés

Édes istenem, ez vizuális erőszak, kösz szépen. :rofl:

csak a szállítás kicsit sok a tisvapon ezért is jo sokszor a közös rendelgetés​:blush::wink:

Mos mijé, hájoll írtam nem

Én szoktam videót nézni, de csak azért, mert egyrészt látni akarom “élőben”, nem egy ilyen fos, agyonfotosoppolt képen, meg mert a byka v9 is ördöglakat volt, vagy 5 percig tekertem a tankot, mire leesett, hogy húzni kell. :face_with_hand_over_mouth:

Én a Bishopon csak 3 percig pisloogtam, hogy mi van… :joy: De így izgis az élet. :blush:

Hát most kényszerből elővettem a trio-t(kat)…Hát…az íze nem rosszabb mint a Hildának,de ….:rofl::rofl:Elszoktam már ettől a folyástól de mondjuk nem is ez a legnagyobb problémám .Egész pontosan kétszer annyit eszik ugyanannyi vape-elés mellett mint a dvarw 9-9.5 watton​:weary:

2 kedvelés

ott még nem is sok :joy: