Megvetted, mert ajánlották

Sziasztok. Volt-e olyan kiegészítő, mod, aroma, vagy leginkább tank, amit csak és kizárólag itteni ajánlások végett vettél meg, magadtól lehet eszedbe nem jutott volna? Hozta a minimum elvárhatót, esetleg némi csalódást okozott, vagy szerencsés esetben némi hálával tartozol az életnek,hogy ide sodort az oldalra?

6 kedvelés

Külön kérdés volt annó mikor ide keveredtem. Mit ajánlanak ami nem veszi zokon, ha kap pár pofont. Csak az Aegis @Ispy ajánlásával
LV UP single mod

4 kedvelés

Mindjárt az elején, amikor Rátok találtam, @Vaperina_Kinga cikke nyomán vettem egy Dvarw fl mtl 5ml klónt

A Journey Discovery aroma családból majdnem mindent @Janos_Groszeibl ajánlása nyomán.

Bp mods vattát @Deepfreeze kolléga ajánlása után.

6 kedvelés

Szintén @Deepfreeze ajánlására vettem az Intake DL tankot. Annyira nem bántam meg, hogy most kutatok még egyet más színben :grin:

Ui: Na, azóta sikerült is vennem egy gunmetal színűt …eredeti, 2hetet használt.
A jóból sosem elég :grin:

4 kedvelés

@Janos_Groszeibl:hugs: ajánlására vettem meg az első Bááájjjjkkkkáááttt, az ö segítségével azóta csak azokat használom, megérkeztem :+1: :facepunch:, nem kell nekem már semmi csak Drip tip! :joy: :rofl:

5 kedvelés

beállok a sor közepére mert szintén @Janos_Groszeibl írásai nyomán vásároltam a prime-ot és a v9 -et :slight_smile:

3 kedvelés

Na, ha megcsináltad a prime- ba a vertikálist, akkor kérhetek egy összehasonlítást a v9- cel? :wink:

Na az bizony azért lesz nehéz mert a prime-ból dohányost a v9-ből pedig gyümölsöt szívok :slight_smile: Tervezek majd ilyen összehasonlítgatós hétvégi éjszakát de ahhoz az kéne hogy ne legyek este 9 re élőhalott :smiley:

3 kedvelés

Örülök,hogy tetszik pár embernek már megérte…:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Mi kezdők (de talán a haladók is ) örülünk hogy itt vagy és tartod nekünk a fáklyát!

Bevallom az érdemeid elismerésére írodott-e poszt. Csak hülyén hangzott volna,hogy: Ki van teljesen megelégedve @Janos_Groszeibl ízlésével,ajánlásaival. Valamint akkor jöttek volna az “Én nem! Én sem!” kommentek. Ennek elkerülése végett indult más megfogalmazással. :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink:

1 kedvelés

Megtiszteltek!Köszönöm!

4 kedvelés

Én már kezdem nem szeretni Janit​:rofl::rofl::rofl: mert sok jó kazánt és modot az ő tanácsára vettem,na meg egy nagy puttonyos talicskát is​:rofl::rofl::rofl:
De mint írtam nem bántam meg :smiling_face:
KösziJani :fist_right::fist_left:

2 kedvelés

Janival csak óvatosan, én már két modomat kibeleztem a hatására. :rofl:

Azt hiszem kimondhatjuk,hogy @Janos_Groszeibl képviseli a fejlődést az oldalon. Legalábbis oroszlánrészét veszi ki belőle. Nem szégyell komoly anyagi kiadásokat sokszor kockáztatni és tapasztalatait megosztani velünk,sok sok pénzt spórolva nekünk,vagy épp elkölteni olyanra, amiről nem is tudtuk,hogy szükségünk van rá :wink:Azonban ne felejtsük el tiszteletünket kifejezni ,kedves párja felé sem,ki ennek a fejlődésnek nem áll az útjába. Az oldal neve is Vaperina! Minden sikeres férfi mögött áll egy okos nő! :hugs: Köszönjük @Janos_Groszeibl ! A kedves nejednek is!

6 kedvelés

A kezdeti lépések után, gyakorlatilag mindent itteni ajánlások után vettem :slightly_smiling_face:
Tankok és mod kérdésben elsősorban @Janos_Groszeibl és @Vaperina_Kinga voltak a felbújtók, aromákat illetően meg @Zolika, aki mindenkit is rászoktat egy egy aromára​:slightly_smiling_face:
De mindenki véleményét elolvasom, majd sokszor ész nélkül döntök :joy::thinking:

1 kedvelés

én még nem beleztem ki a modot de volt anno eszembe hogy kéne az artiba egy bf60 intézzek​:sweat_smile:de nem fognák bele inkább megkérném szépen valakit aki bele rakja nekem ha lenne persze​:blush::grinning::wink:

Drága Kinga “anyunkat” azért nem emeltem ki,mert az ő szerepe annyira egyértelmű, hogy csak az nem tudja,ki sosem volt itt!

3 kedvelés

én pl @Zolika ajánlására vettem meg a the crown aromat meg mondom őszíntén nekem az az egyik kedvenc aromam valami isteni jo,ezért is spórolok vele.:blush::grin:

Még egyszer régen @Ispy küldött egy felajánlást az oldalnak, abban volt egy Berserker V2 (a nagy), az ment aukcióra, de úgy megtetszett, hogy vettem egyet én is. :grin: Asszem @Paldeak_Attila volt a bűnös, hogy Trio-t vettem, @Janos_Groszeibl és @Lsxtom pedig a Byka vásárlásom felbujtói, amit Ispy által kaptam kézhez. Már egyik sincs meg. :sweat_smile: De szerettem ezeket. :blush:

5 kedvelés