Mégsem nikotin sót kaptam volna?

Sziasztok! A juicyvapourról rendeltem nikotin sót de mégis olyan mintha freebase lenne. 10mg-os liquidet kevertem és egy Geekvape Sonder Q-ban használom az 1.2 ohmos poddal. Eléggé kaparja a torkom, igaz megszokható, de én erősebb liquidet szeretnék, és gondolom ha erősebbet keverek akkor csak jobban kaparna, én ezt a torokhatást annyira nem szeretem. Utánanéztem ennek a boosternek és más oldalakon a képeknél rajta volt a dobozon hogy nic salt-b booster, ezen csak annyi van hogy nic shot. lehet valamit én rontottam el, nem tudom. segítségetek kérném. Köszönöm előre is!

Ezt rendeltem: https://juicyvapour.com/pg-vg-bazis/nikotin-so-nicsalt-booster/20-mgml-chemnovatic-nicsalt-b-shot-10-ml-50pg-50vg

Amit kaptam:


Amilyen képet találtam a neten a csomagolásáról:

Szerintem annyi történt csak hogy rosszat küldtek. Amit készítettél képet azon sima bázisos nikotin van. Ha sokat rendeltél akkor a bontatlanokat ki tudod velük cseréltetni. (gondolom én naívan)

5 kedvelés

4-et rendeltem, már ebből 3-at bekevertem, írtam nekik azért, most 1-et nem fogok visszaküldeni, hátha kapok valami kupont vagy nem tudom :smiley:

3 kedvelés

Én is jártam már így, csak alaplével. Alaplét rendeltem, kettő nikotin boostert kaptam helyette. Olyat amit nem is létezett az oldalon! :frowning:

2 kedvelés

igen, én is megnéztem és ez a fajta freebase booster se létezik az oldalon.

1 kedvelés

update: nem írtak vissza, szerintem ez volt az utolsó hogy innen rendelek :frowning:

1 kedvelés

Soha nem volt semmi baj a rendelésemmel tőlük :man_shrugging:
Te vagy a kivétel !

1 kedvelés

Hát Zoltán ,itt feljebb olvasok kettőt!!

2 kedvelés