Megjött az én icikepicike csodám😍

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Ledes nagyítós szemüveg építéshez?

Ezek után,ha a Salt kukába végezné,én azért tennék egy próbát a megjavítására,ha megoldható:thinking:

2 kedvelés

Beszéltem ma a kollégámmal.Van a műhelyben satu.Holnap behozom neki a tankot.Szegény asztalos,de hátha…:joy:
A női agyammal annyi maradt meg,hogy satu.
De mit mondjak még neki?
Tudnátok instrukciókat adni neki?:heart:

Simán csak összenyomja. Mint bármit, amit fából csapokkal összeragaszt. Inkább az ellen mit kellene tenni, hogy újra ne jöjjön szét? Lehet, hogy elég akkor összeragasztózni, ha újból szétjött? Talán már meg is csinálta azóta, ha odaadtad. Itt említettek Loctite fémragasztót.

1 kedvelés

Inkább pontoztasd meg a ragasztó egy hülyeség.De ki is dobhatod lesz elég tankod…

5 kedvelés

Írtam,hogy holnap hozom be neki.Ma nincs nálam.:slightly_smiling_face:

Igen…vaaaan​:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:Úgy bontottam ki itt a szociba,mint a gyerekek​:joy:Itt nevették az ellátottak​:slightly_smiling_face:
De egy próbát holnap megér…hátha…sosem lehet tudni kinek,mikor jön jól​:slightly_smiling_face:

Mi az a “pontoztasd meg”?:see_no_evil:

1 kedvelés

Rá kell ütni pontozóval amikor össze van nyomva oda ahol a két darab találkozik több helyre ha tud… a ragasztót meg szívja az aki akarja :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Arra a pici,szűk helyre be tud érni?Remélem van pontozójuk.:wink:Van itt egy szakibácsi,egy idős lakónk,mindent ő szokott megoldani,mikor nincsenek itt a karbantartók.De egyem meg,nem véletlen van Imrebá a szenvedélybeteg részlegen…már totál be van állva,így nem merem majd neki mondani​:wink:

1 kedvelés

Szilárd jelezte, hogyha kidobnád, akkor küld el Neki. Ő tudna mit kezdeni vele. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Még úgy is el tudom küldeni,ha megcsinálják.Én erre gondoltam.

2 kedvelés

Ide teszem fel mert itt kezdődött a téma​:wink:
Éééés…megérkezett​:heart::heart::heart:

Sztem már unja,de :heart::heart::heart::heart: @Janos_Groszeibl :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hugs::hugs::hugs:

13 kedvelés

Örülök. hogy segíthetem!

8 kedvelés