Meggyűrűztek – Védd a tankod amíg teheted

Ahhoz télleg teljesen titkos művelet kell, a ragasztópisztoly szigorúan anyai felségterület. A ragasztórudak totális ellenőrzés alatt állnak, mióta rájöttem, remekül lehet ideiglenes tárolókat, dekorgömböket gyártani a segítségükkel. :wink: :grinning: A ragasztószobrászat szép hobbi :grinning:

3 kedvelés

Tegnap este megtörtént az igazi KATASZTRÓFAHELYZET! A teljes agyhalál küszöbén sikerült lesodornom az asztalról ott illegő-billegő örök szerelmem, az Ares 2 tankom. :grimacing: :cold_face: :hot_face: Az asztal pontosan 75cm magas (már amennyire az adrenalintól remegő kézzel lehet pontosan mérni). :rofl: A csattanás pillanatában szívmegállás, káromkodás, a pupilla hatszorosára tágul, lepergett előttem tankom életének filmje. :broken_heart: :broken_heart: :skull:

Két ujjal csippentettem fel a földről és szinte láttam a nyomorúságos állapotú törött palástot, már azon járt az eszem, hogy csere… van-e itthon pótdarab és egyébként elmehet az egész világ oda ahová én gondolom. :rage:

Kézbe véve forgattam, tekergettem, ölelgettem és simogattam mert semmi baja sem lett, hála a “gumibugyinak”! Köszönöm szilikonipar ezt a kis csodát! :eyes: :sun_with_face: :rainbow:

Beavatkozásra nem volt szükség, eme aprócska kincs életet mentett, a tank mellett az enyémet is, mert ha eltörik, a family tuti megfojt. :grinning: :rofl:


Továbbra is azt javaslom, ha teheted, dobj egy karikát a tankra! A csúnya tank is jobb, mint a törött!

13 kedvelés

Mégpedig!!! Ari megúszta, csak ez számít!!! :joy: :laughing:

1 kedvelés

Hol vannak ezek a csodák?:wink:A vape42-n láttam csak.Ezek különféle méretben vannak?Vagy mindegyikre IS jó?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Mielőtt horror áron vennél:

https://www.fasttech.com/category/0/search/p/0?&keywords=Vape+ring

Itt körbe tudsz nézni. :slightly_smiling_face:Ha kell, és több embernek is kellene, és nem szeretnétek külön-külön rendelni, szóljatok, és megoldjuk.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Érdemes a Zoli által javasolt összefogásra építeni.
Ha legyőzhetetlenül szükségét érzed a pénzégetésnek (ahogy nálam is lenni szokott) van itt néhány:

https://vape42.hu/termek/random_vape_band_szeles_18-22mm.html
https://e-cigishop.hu/szilikon-vape-band-elektromos-cigarettahoz
22-24mm, jobb helyeken jelölik a méretet is. :wink:

3 kedvelés

Még nem tudom,hogy akarok-e,de egy párszor az asztalon már megborult​:slightly_smiling_face:De ott még ugye nem lett baja​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm fiúk​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem akarom az ördögöt a falra festeni… Pont így reccsent el a SZERELMEM palástja, ezért is született az eredeti poszt. Ráadásul még a gumibugyi is rajta volt, csak voltam akkor állat, hogy a tank aljára toltam… Én rajongok érte azóta. Tojok a design-ra. Miután balfék vagyok, ez a kis biszbasz hozza helyre azt, amit elrontok. :grinning: :grinning: :rofl: :rofl: I LOVE SZILIKON! (kéretik nem félreérteni :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:)

5 kedvelés

A gtx-re 18-as kell?

4 kedvelés

Igen.

3 kedvelés

Csak ne az üveg közepére tegyétek, attól még eltörik. A tank felső részére szokták, kB oda ahol most Viktotunk Ares2-jén van, illetve kicsit feljebb. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Nálam az vált be, hogy a mod szélesebb mint a tank. :smiley: De pl a kezdőszetteknél egysíkban van minden. :slightly_smiling_face:

Ilyen okokból nem veszünk olyan csőmodot amin a tankja bubis palásttal van szerelve. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Bezony! Sem a tank közepe, sem az alja nem megfelelő hely a szilikonnak! De a GTX tank bubis palástján a bubin lesz a megfelelő hely. Illetve nekem ott szok vanni.

6 kedvelés

Veled vagyok Viktor! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

A legnagyobb vagy Tibi!!! Csak told feljebb kicsit, az se baj, ha “rálóg” a topcapre. Akkor fogja megvédeni igazán. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

4 kedvelés

Szia
Utántöltős és dobozos Bacon?
Megmutatod?
Nem is láttam még dobozosat soha.

2 kedvelés

8 kedvelés

Szia Edina, a dobozos-utántöltős dolog szerintem a Super Sorb Cotton Cord-ra vonatkozott, abból valóban van mindkettő.

3120961_big

3 kedvelés

Befutott az újabb adag gumibugyi​:joy::grinning::rofl:, nem lesz gond egy darabig.

10 kedvelés

Barátom a Medvesajt, tudod jól, egy szavadba kerül és indul is!!! :postal_horn:

3 kedvelés