Meggyes / cseresznyés aroma ajánló

Sziasztok,

Találkozott már valaki olyan igazán finom meggyes vagy cseresznyés aromával (esetleg cherry-vanilia / meggy-vanilia)?
Egy párat kipróbáltam már,de 6-12% között szinte mindegy volt, hogy hogy kevertem, mindegyiknek kb szappaníze volt.

Bár a BigMouth aromákat szeretem is meg nem is, mert elég jók az ízek, viszont szerintem nagyon sok benne az édesítő, de összességében azért jó. És találtam a kínálatban egyet Just Cherry néven.

Shake and Vape-t is rendeltem meg rendes aromát is. Bekevertem egy hete a S&V-et, szépen érleltem, aztán tegnap eljött az igazság pillanata. Nem tudom, hogy kifogtam valami gyártási selejtet vagy tényleg ilyen, de valami botrány volt. Némi gyümölcsös szappan íz és tele hűsítővel!!! Nem mentholos, de mintha jégkockát szopogattam volna. A harmadik slukknál azt a kevéske gyümölcs ízt is elnyomta, pedig sehol nincs még csak említették, hogy lenne benne.

Valami borzalom, de szerintem berakom a fürdőbe. Szükség esetén szerintem kezet még lehet mosni vele. :smiley:

2 kedvelés

Szia!

Szerintem Ghost Bus Club - Cherry Mummy. Elvileg dohányos cseresznye, de a dohány nem hivalkodó benne.

3 kedvelés

Sajna én is már régóta keresem a jófajta, cherry vanilla tobacco ízt! :thinking:
Most ezt néztem ki hátha! :wink:

7 kedvelés

Bár ez cseresznyés dohány, de jófajta.

2 kedvelés

Journey Cherry Cigart probàltam nekem az a meggyes negro töltelèkère emlèkeztetett semmi dohàny ìz nemvolt benne :face_with_symbols_over_mouth:

Most èrik pàr honapja mèg egy adag bekeverve de mèg nem mertem ràkostolni

3 kedvelés

Azhad’s Black Cherry?:wink:

Köszi, de (bár a posztban nem jeleztem konkrétan) tiszta gyümölcsös aromát keresek :frowning:

1 kedvelés

Köszi, de (bár a posztban nem jeleztem konkrétan) tiszta gyümölcsös aromát keresek :frowning:

Köszi, de (bár a posztban nem jeleztem konkrétan) tiszta gyümölcsös aromát keresek :frowning:

1 kedvelés

Akkor tiszta gyümölcsöket kell próbálgatni, valóban.
A szappanosságra azt mondanám, hogy túl erős/be nem érett keverék is okozhatja.

2 kedvelés

Vagy túl van aromázva :flushed:

3 kedvelés

Igen, a túl erőset arra értettem. :wink: Gyümölcs ízek is meg tudnak szaladni hamar. A valódi jó cseresznye nem lehet 50x intenzívebb, mint maga a gyümölcs, ami “gyárilag” halvány. De görögdinnye ugyanúgy, vagy körte.

2 kedvelés

gyári ajánlást próbáltam a BM-től. 10%. 3 nap, 1 hét és 2 hét érlelés után is ugyanez volt :sa:
A többi BM aromával nem volt ilyen gondom. Most épp egy 10%-os WIld Wolfot szipákolok és semmi probléma nincs vele.

2 kedvelés

Big Mouth elég megosztó márka​:roll_eyes:de mondjuk egy olyan márkát sem ismerek, aki minden ízben mindig tökéletes…

2 kedvelés

Nekem a Revolute Cerise teljesen bejön. Kissé benne van a megtört cseresznyemag enyhén keserű mandulás (ciános) íze, de ez így jó. Én 5-6 %-ra való hígításban elégedett vagyok vele.

3 kedvelés