Megfelelő RTA tank

Szia András. Nem volt kevés a vatta, de volt, hogy kellett a vattagát és ugyanúgy feltolta a liquid a vattát egy idő után. Jobb esetben csak könyezett, rosszabb esetben ázott a mod. Én könnyű vattákat használok, ilyen Cotton Bacon és társai a mindennapokra nálam kizárva. De a Fresia esetében mindent kipróbáltam ami kéznél volt és oda kell a tömör vatta, bár egy idő után itt is észrevehető volt egy kevés könnyezés. Bár ez csak elmélet, de ha beleférne szálhuzallal a 3as mag (még nem próbáltam, de ha igen…) akkor ott lenne problémamentes. Én emiatt nem ajánlanán kezdőknek. Talán 2. RTA-nak, mikor már tudja valaki az ilyen gondokat kezelni. Legelső felújítható RTA-nak mindenképp csalódásmemtes RTA-t kell ajánlani. Sajnos a Fresia nem ilyen.

A Kizoku Limit-nek már keskenyebb a levezető nyílása, tehát könnyebb eltalálni a vattát bele. Azt jobban ajánlanám kezdők számára. És mivel a lefogatás olyan mint a Galaxies-é, így tudom, hogy könnyebb lesz vele bánni, mint a Fresia-val.

Szerk.: De 3as magon viszont nagyon melegedne már a Fresia. Amúgy is melegszik, de ha el van találva a levegő akkor nem mert hűl rendesen. Én azt félDL-ként használtam.

4 kedvelés