Még mindig nem tudok dönteni a modok közül😉

Különben nem lehet rossz…

2 kedvelés

míért bízol meg bárkibe ís 100%-ig ?

4 kedvelés

Épp ezt akartam írni…

2 kedvelés

Mert ilyen vagyok.Míg nem bizonyítja az ellenkezőjét,megbízom benne​:slightly_smiling_face:

Benned is 100%-ig megbízom​:heart::kissing_heart:

1 kedvelés

Szia Beatrix! Juhéjjjj! Bírtál találni még egy márkát! Amúgy az eddigi Aspire modokba nem igen lehet belekötni. Ha tetszik a Dani formavilága akkor ez a Te terméked! A Micro arculatáva felvértezett termék az eddig általad felvázolt modok közül a legvállalhatóbb! Hajrá!!! De ahogy megismertelek az eltelt 1év alatt nem lesz olyan könnyű döntés mint aminek látszik!!! :thinking: :rofl:

8 kedvelés

Azért nem árt gondolkodni is…de megtisztelsz a bizalmaddal …szerintem is eddig ez a legjobb mod…

5 kedvelés

Ez most az lesz.
Ha mindegyikőtök(akiknek a véleményére adok)azt írja majd,hogy vegyem,mert ez jó vagy azért mert az összes eddigi közül ez a legjobb,akkor nem kell sokat agyalnom rajta.Fizetem és jöhet​:slightly_smiling_face:
Nem én találtam…beléptem ide és elémtette az élet​:joy:

3 kedvelés

Vagy add el a felhelmozott készleted javát és ruházz be egy igazi Daniellára! Na az egy bölcs döntés lenne! :grin:

5 kedvelés

Már tanácsoltam neki én is… :slightly_smiling_face: :facepunch:

6 kedvelés

Most betennék ide egy videót a Coolfire Z80-és Aspire Zelos X összehasonlításáról … lenne meglepi :grin:

3 kedvelés

Lássuk… :slightly_smiling_face: :rofl:

4 kedvelés

@Zolika ezt most nem értem.Leírnád?

2 kedvelés

Francia :rofl:

2 kedvelés

Csak hogy összezavarjalak​:grin:

3 kedvelés

Ha francia,akkor megtennéd nekem,ha szépen megkérlek,hogy összegzed magyarul itt amit ő mond?:heart:

Az Innokin coolfire z 80 benne volt qz az alaplistában és itt gyorsan ki lett húzva róla…

2 kedvelés

Ilyen elven egyik se jó:rofl:ha neked megfelel…már miért ne felelne meg mtl felhasználásra akkor bármelyik készülék jó:blush:van pár készülékem(15​:grin:)mind klassz mtl re kissebbek,nagyobbak is
Vannak jók,vannak kevésbé jó akku használatú gépeim,de merem mondani hogy szeretem mindet :blush:

4 kedvelés

Miért lett kihúzva ? Egyik kollégámnak van és meg van elégedve vele pedig nagy bűzrudas volt ő is :blush:

4 kedvelés

De hála égnek nem a Zelos 3 a kérdés tárgya! Azt tovább fejlesztették abból lett az X! A Zelos 3 hibáit orvosolták!

3 kedvelés

Nekem is bevált! Vettem egy thelema solo-t, amit gyorsan el is adtam,mert nekem túl nagy és nehéz volt. Helyette jött egy második z80 :blush:

11 kedvelés