Meg köhögtet az e cigi

Ugyanezek a “tüneteim”, most kezdtem el.
70/30 18 mg levesek.
Erős cigiről állnék át. Napi 20 szál helyezt most 4 napja napi 3-5 szál, és az e.
De vannak észrevételeim, megosztanám :slightly_smiling_face:

  1. Zavar hogy a példavideókhoz, reklámokhoz, sőt az analóghoz képest is kevesebb a gőz. Mégis eltelít. 11-13 wattokon gőzölök, egyelőre 2 tankos mtl. Expromizer 4 (ez király), Vandy Berserker (ez még szívat, vagy szörcsög vagy dry…).
    Dohányos-mentolos meg gyümölcsös.
    Szóval alig szívom be, csak így piano. Kevés gőzt fújok ki. Íz rendben. De 3 egymást követő slukk után mintha lélegzetvételi blokkom lenne.
    Ez így normális?
  2. 70/30 ízbajnok helyett, ha vg-többletest használnék, az még jobban megtorpantaná jelenleg a tüdőmet?
  3. A menthol és a nic is okozhatja az 1. pont tüneteit? Ahhoz is szokni kell, ha ilyenformán viszem be?

Nálam tudni kell, hogy elég tropa gyenge a tüdőm, bár 31 éve cigizek. De sosem tudtam futni, asthmát diagnisztizáltak már pici koromban. Vitálkapacitásom se egy marha nagy.
Pár nap után javulhatnak a dolgok a szájból-tüdőbe résznél?
4 napja vapelek, vasárnap még leszaladt a doboz szofi. (A 4 nap alatt már csökkent az orrdugulási hajlamom, és a reggeli köhögésem a negyedére).
Illetve pár éve szivarkázom is (west), de én azzal azt tapasztaltam, hogy kevésbé köhögtet.

Nekem sorsdöntő fontos kérdés, hogy az első időszakban hogyan tudok megbarátkozni ezzel.

Sajna még most felemásan állok, mert csak a 2 mtl felújíthatóm van, modtest már 3. Abból is csak az Expromizert mondhatom jónak. A Berserkerrel küzdök még. Várok még expromizert 2 db-ot, meg 2 db Dvarwot, de az még 6 hét.
Tehát ezt elszúrtam, 5 remek ízre jut 1.5 tank :grin::roll_eyes:

5 kedvelés