Mecházzunk helyesen!

Szia @Vaperina_Kinga!

Elképesztő, hogy pont ma gondolkoztam ezen a témán nagyon-nagyon komolyan el…Pontosabban olvasgattam a “fa.zbukon” a különböző vape csoportokban a segítségkérésekre adott nagyon…nagyon okos válaszokat. Szomorú, hogy mekkora a tudatlanság és a butaság. Elborzadtam és megijedtem olvasva a “tuti” tanácsokat. "A paralel tekert 1,2 Ohm tól kezdve a 0,1-ig (de panaszkodik h egyfolytában ugrál az érték) tuti jó DL-be!!! én is úgy mecházok…nincs para kommentektől kezdve a "ZEUS SUB Ohm tankommal miért nem tudok 0,2-es porlasztóval MTL-elezni? ELKÉPESZTŐ!!! :skull_and_crossbones:

Órákig sorolhatnám a tudatlanságról és butaságról árulkodó eszmecseréket (gondolom ti is látjátok)…és ilyenkor elszégyellem magam, mert nem írok kommentet (jó szándékú hozzászólást, mert látom rögtön lesavazzák az embereket a legkisebb fityfirittyért is). Egyszerűen kilépek.

De ami marha nagy pozitívum és reménytkeltő!!!: EGYRE TÖBBSZÖR HIVATKOZNAK A Vaperinára :smiley: Linkeket csatolnak és szerintem ez szuper!

Sokmindenről nem írtál még, gondolom folytatod majd vagy folytatjuk itt.

Nagyon szép a felvezetés és nagyon óvatos…EZER-EZER GRATULA!
:no_smoking:Only vaping!

Elnézést a kirohanásomért, ha valami nem ide illő, akkor kérlek használjátok a “delete”-t.

8 kedvelés