Mecházzunk helyesen!

Tisztelettel jelentem. A hibákat javítottam. Ahonnan kellett onnan töröltem, nem is keveset. :slightly_smiling_face: Remélhetőleg így már minden stimmel. :thinking::slightly_smiling_face:

Ha bármilyen hibát találtok, akármelyik cikkemben, kérlek mindig szóljatok. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:


Egyébként az történt, hogy én nem értek a mechákhoz. :joy: Így ezzel most frankón be is égtem. :woman_shrugging: A fizika ment ugyan valamennyire, de az 20 éve volt. Baaaah, de bazi régen… Meg amúgyis én mindig is a humán tantárgyakban voltam kiemelkedőbb. Történelem, irodalom, idegen nyelvek s.t.b… Az évek telnek, az agy meg csorbul… Nem érdekelt a fizika olyan mértékig, hogy én most belevágjak egy ilyen cikkbe. De annak a hatására tettem így, hogy ismét egyre szaporodnak azok az emberek akik többet mernek mint amennyit szabadna. Ezért gondoltam, hogy megpróbálok írni egy ilyen cikket… Én valahogy nem éreztem elégnek egy mecházóval szemben azt a mondatot, hogy “Ennek nincs értelme.” Mindent alaposan meg kell indokolni, hogy az ember tanulni tudjon a másik hibájából, vagy épp okuljon a tanacsából. Egész végig ezt szerettem volna a cikkel, csak jól elcsesztem. Hetekig tanultam ezek szerint feleslegesen. :sweat_smile: A reál az nem megy sajnos, ez van. Nem élek vele/benne, nem alkalmazom a törvényszerűségeket és ezért nem is csoda, hogy nem értettem meg és így bebuktam ezzel. De már javítva van. :blush: De ez akkor sem mentség… És most joggal kérdőjelezhetnétek meg a korábbi cikkeimet. De azok amik nincsenek ilyen durván elszúrva, annak az oka annyi, hogy azokat a dolgokat már 7 éve minden nap gyakorlom. Ohm törvénye pedig már 20 éve is nehezemre esett. Ezért nagyon restellem a hibáimat amit itt ejtettem. :pensive:

Előre szeretném megköszönni, ha nem vesztitek el a bizalmatokat felém. :heart:

További jó éjszakát. :kissing_heart:

14 kedvelés