Mama Russia

Jó reggelt!

Vasárnap rendeltem az oldal ajánlásra a https://gandalfliquid.hu/ oldalról egy Mama Russia erdei bogyós gyümölcs ízű snv aromát! Nekem nagyon bejön ízre, valaki próbálta már? A többi íze is ennyire intenzív?

A másik kérdésem hogy elég nagy a mérete 120ml miért ilyen “olcsó”?

2 kedvelés

Szia!

Még nem próbáltam.
Ez egy longfill opció 15 ml aromával, ha úgy vesszük nem is olyan olcsó, ebből lehet kihozni 120 ml finomságot, csak jól nyakon kell önteni az általad használt alappal, majd jól összerázni és nagy százalékban szinte azonnal fogyasztható.
Amúgy én sem vetem meg olykor a longfill verziókat. :slight_smile:

2 kedvelés

Nem mindegy, ha bejön? :grin: Bárcsak az én longfilljeim kerülnének ennyibe. :sweat_smile: Egyébként a nevét már hallottam, de még nem próbáltam.

1 kedvelés

Rosszul fogalmaztam inkább arra voltam kíváncsi hogy nincs-e tele nyomva mindenféle cuccal ami miatt ennyire jó az íze. Mert tényleg olcsó a többi snvhez képest, nézegettem hogy 3-4 ezer 50-60 ml. Ez pedig 3000 ezer és 120 ml lötyi lesz belőle és még finom is :joy:

1 kedvelés

A többihez képest kedvezőbb az ára, egyébként most jelen pillanatban csak ajánlani tudom, mert tényleg nagyon jó íze van, és nincs undorító utó íze, én fel öntöttem alaplével és hagytam állni pár órát azért. :slight_smile:

3 kedvelés

Te mit használsz? :grinning:

2 kedvelés

Mostanában főleg journey grandpa cream és dinner lady lemon tart ment, journeyből még van vaniliás dohányom és a dinner ladytől epres macaron. Ha elfogynak, meg nekiállok kipróbálni a rakás aromát, amit még 100 éve vettem.

3 kedvelés

Én is csak azért vettem snv-t most mert érnek az ízek kipróbálom a macaron snv-t jól hangzik :grinning: A vaníliás dohány nem fejfájós?

2 kedvelés

A fejem nem fáj, vagy talán mégis, amikor 2 tank után lehet vattát cserélni. :rofl:

A lemon tartot is érdemes kipróbálni, nálam az egyik best, citromos nápolyi, kellemesen édeskés-savanykás, pont jó.

4 kedvelés

Discount Grandpa’s Outlet Cream :joy:
(For Kanthal Carbonara​:+1:)

Erre meg azt mondom, az Inawera is fullos. Most is jött TOB Lempié :+1:

2 kedvelés

Kipróbálom köszi! :grinning:

Én is szemeztem már a dinnyés mama russiaval, a lemon tart nekem is egy nagy kedvenc, de most az Adam’s vape '22 az egész napos lötyi.

1 kedvelés

Jöhetnek az ötletek jegyzetelek! :joy: Egyébként ha elfogy a mama bogyós gyümölcs tuti rendelek görögdinnyéset. :grin::grin:

Dampflion finomságokban még sohasem csalódtam, csak ajánlani tudom őket, egyik személyes kedvencem tőlük, mindig van itthon belőle, a White King, de a többi is igen szimpatikus. Ráadásul árban sem vészes szerintem. :slight_smile:

2 kedvelés

Joooo ezt ki fogom próbálni szimpatikus! :grin:

1 kedvelés

Evergreen és Dr.Frog longfillekről is jókat hallottam, bár szerencsém még egyikhez sem volt. Pedig az Evergreen opcióval állandóan szemezek! :grin:

Nagyon jó hogy ennyi mindent írtatok, mert egyáltalán nem ismertem a longfill aromákat most is csak amiatt vettem a mama russiat mert érnek a be kevert lötyik, de egyébként nem szívok túl sokat szóval nekem simán megéri a longfill is. :smiley:

1 kedvelés