Longfill probléma

Sziasztok!
Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy nem találom a megfelelő longfillt, vagy csak én rontok el valamit.
Egy Oxva Xlim C készüléket használok, és rendeltem hozzá longfilleket, (Drifter Bar)
Az elsővel semmi probléma nem volt ízre, hiszen sikerült kiöntenem a felét, miközben nyitottam ki a flakont, így azzal tökéletes az ízélmény.
Viszont 2 másikat rendesen bekevertem 60vg/40pg aránnyal 6mg nikotinnal, és annyira erősen érződik benne az aroma, hogy szinte élvezhetetlen.
Vettem még kettő másikat Bombo termékcsaládból a Banana Iceot, illetve egy Peach Mangot, annak meg teljesen hányás íze van mindkettőnek.
Nem tudom eldönteni, hogy én rontok el valamit, vagy ilyenek ezek a longfillek, De tudnátok ajánlani valami tippet ezek kiküszöbölésére, vagy valami finom gyümölcsös aromát hűsítéssel, amik hasonlítanak az Elf ízvilágára?

Szervusz. Üdv a közöségben . Az lenne az eslő kérdésem hagytad e érni őket eleget ? ( A gyári javaslat ellenére minimum egy 7 )
A második rázva szelőztetve volt ?
Mangót kerülöm eleve nem találják el a gyártók szerintem soha .

2 kedvelés

Igen minden nap többször rázva illetve 3-4 órát voltak szellőztetve.
De, ha nagyon intenzív az íze, nem hiszem hogy változtat az “érlelés” rajta.

Akkor marad a higítás módszere . :grin: Ahogy írtad amelyiket ki öntötted a felét jó lett.

1 kedvelés

Rendben, megpróbálom.
Esetleg pár gyümölcsös longfillt illetve aromát tudsz ajánlani?

Mexican cartel aromák nem rosszak.

1 kedvelés

A longfill sajátossága, hogy dupla annyi aroma van benne a gyors érés érdekében ezért erőteljesebb az ízük . De szívesen ajánlok csak nem biztos , hogy azonos az izlésünk .

1 kedvelés

A&L aromákat ajánlom jó meg komponált ízek kivéve a medve cukros :nauseated_face:. Journey szintén jó ennek a márkanak nagyon sok armojá és longfillje van . Fullmoon csak gyümis de van akinek csíp van akinek kesernyés. Deszert vonalon Vitruvainos amit jelenleg nagyon használok de aki nem sűrűn eszik vagy evett olasz édességeket annak elsőre furcsa lehet . Szerintem ez defutó mindenkinél Obsidian r4y.

a&l ragnarok green editiont próbáltam, de nekem nagyon enyhe a longfillekhez képest, illetve alig érzek benne hűsítést. (10%os keverés)
illetve van full moonbol a Red, de az se izlett tulsagosan…

Milyen tankban ízlelled ezeket?
Jav látom

Sweet edition jobban preferalom mindből az a kis édesítő már nem sok vizet zavar . Gren kicsi haloványabb . Ragnarok hát a hűsítő az kb 60w tól dob rajta nagyot :sweat_smile: addig csak jelen van de felette már nem igazán iszol utána semmit és télen nem a legjobb élmény .

1 kedvelés

longfillek közül valami elf ízvilág esetleg?

Passz nem igazán kostoltam őket vegyél akkor elf liquidet

1 kedvelés

50/50 kifolyik sajnos az én gépemből.

A mangóra ez igaz. Eddig kettőt próbáltam, de nem az igaziak.

2 kedvelés