Longfill keverés, arányok, íztelenség

Sziasztok, szép estét!

Új vagyok a témában, legalábbis a longfillek világában.
Mielőtt bele ugrottam ebbe, utána nézegettem azért, illetve olvasgattam, noshát, próbáljuk akkor ki.

Lenne is egy darab kérdésem (egyenlőre), illetve problémám.

Szépen megvásároltam a nekem tetsző longfillt (Unicorn Butterscotch.)

Neki is álltam, bele raktam az általam preferált 70PG-30PG alapom a 15 milis pg-ben kapott flaskába, ami így 60 mili lett összesen.

Nos, eléggé rossz íze, szinte mar vatta íze van, illatra persze pöpec, mit lehetne tenni ezügyben?
Változtassak nagyobb PG arányra?

Bocsi ha off a kérdés, először próbáltam Googleben utána járni, több kevesebb sikerrel, sajnos.

Ja, illetve más aromák tökéletes, ízben, mindenhogyan, vatta-tekerés SZERINTEM rendben, illetve egy TFV18 dl-ben próbáltam.

Köszön a segítségeteket. :smiling_face:

3 kedvelés

Szia!
Hagytad állni, hogy beérjen a liquid? :blush: A longfilleknek is kell érési idő csak kevesebb mint az aromáknak. Mert ugye eleve PG-be vannak áztatva. A gyártó fel szokta tüntetni mennyi idő kell neki, ez változó… lehet 1 nap is de 10 is !

6 kedvelés

Egy hetet pihent, kevertem, ráztam, szellőztettem minden nap…:face_with_diagonal_mouth: bocsánat, ezt ki hagytam.

3 kedvelés

Szia!

Esetleg lehet ajánlott PG/VG arány is feltüntetve. Bár nem hinném, hogy ez lenne a gond, főleg, hogy 15ml PG-re töltöttél 70/30-at tehát a vége biztos, hogy 70/30 alatt van.

Kóstoltál már ilyen liquidet? Lehet, hogy ez egyszerűen ilyen, neked meg ez nem jön be :thinking:

7 kedvelés

Még egyenlőre eddig nem kóstoltam, ki fogok próbálni másikat is, illetve pg többletű alappal.

5 kedvelés

Befolyásolja az ízt a pg többlet, de azért ize kéne hogy legyen, szóval lehet az nem bejövős longfill​:sweat_smile:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.