Longfill-ból, shortfill-ból, Mtl-be keverés

Sziasztok!Tudnátok olyan desszert Longfillt,vagy shortfillt ajánlani,amiből fincsi liquidet lehet kutyulni MTL-be?Elsősorban :vanilia,fahéj,csoki,kókusz,vagy méz legyen,de lehet ezek ötvözete is.Minél édesebb,annál jobb.
Válaszotokat előre is köszönöm

Vaníliára egy friss téma: Milyen löttyöt javasolnátok? - Kérdések - Vaperina

1 kedvelés

Szia!

Vaniliára GBC Private Reserve-t ajánlom.
Csokisra talán a Five Pawns Black Flag Risen-je. Az olyan truffeles.
Csak úgy finom édesre pedig a Glas Blueberry Cacke-t.

3 kedvelés

Ha valami igazán édesre vágy akkor journey spirit of the woods, már ha a kókusz bejön.

3 kedvelés

Nagyon köszönöm a válaszokat!Ilyet találtam,erről mi a véleményetek?https://theliquidcity.com/baklava

@Balazs_Samu_Nagy egyik kedvence. Én tőle tudom, hogy finom. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszi,én is imádom a Baklavát!:slight_smile:
Szerintetek ebből lehet élvezhető , fincsi 50/50-es liquidet csiholni,ami jó lehet MTL-es kazánokba,folyás nélkül?

Hogyne lehetne. :slightly_smiling_face: Csak ha Journey, vagy ne keverd be az egészet, vagy tartsd hűtőben, ha lassan fogy.
Egy idő után “kukoricás” mellékíz jelenik meg.

(Régebben ez a felismerés az én “védjegyem” volt​:grin: de már mások is megerősítették).

2 kedvelés

Szia Péter!

Én mindent is, snv-et is, 50/50es lével öntök fel télen/nyáron. Így az is biztos, ha nyáron rosszúl vattázol vagy van valami prücök a kazánoddal, kifog derülni hamar, de pl rdta-val nem szokott lenni különösebb probléma.

Jól mondta @Vaperina_Kinga, a baklava nagyon finom és nagyon édes. Én rdta-dl-ben fogyasztom leginkább, hasonlóan a legtöbb édességgel együtt és gyorsabb a vatta cseréje is. A baklava igényelni is fogja, de szerintem megéri…

4 kedvelés