Ízek és MTL tankok. Melyiket MELYEKBŐL

Sziasztok.
Érdekelne a személyes tapasztalaitok( még akkor is ha ez szubjektív) hogy milyen aromákat milyen tankokból szoktatok fogyasztani.
Melyik tank hozza ki maximálisan a legjobbat az adott aroma ízéből.
MTL-vonal érdekelne de igazából rátok bizom.
Be vallom elég sok aromán van be érve es a RDA-bol kostotam párat de gondolom nem ugyan olyan egy MTL-kazán ize mint egy RDA-dripperé.
Úgy hogy tanács gyanánt kérdezem tőletek.
Köszönöm :blush:

2 kedvelés

Próbáld így kóstolni nekem be vált…

8 kedvelés

Ezt így is lehet? :astonished::astonished::astonished:
Sztem van itt még bőven újdonság, amit nem tudok… :joy::joy::joy:

5 kedvelés

Sőt tolatás közben is lehet szívni… :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Dohányos, kivonatos: Expromizer v4, Expromizer v5, By-ka v9, Geekvape Ammit

Desszert (édes, karamellás és társai): Dvarw -ok, KF Prime

Gyümölcs: Berserker v1

Ez így “rigolyából” eddig így megy. Egyszer se kóstoltam dohánykivonatot Dvarwból, vagy desszertet Expromizerből :grin:

2 kedvelés

Latakiát a taifun gt one bol szivom mert azt nem sajnálom ki sikálni fogkefével.
De nem az igazi. Túl levegős.
Dvarw-on fogom kipròbálni.
Vagy a cthulhu-t fogom be latakiát szivni.
De sajnálom mert abból az összes kivonatos( is) finom,a latakiát meg gondolom nehéz kiűzni belőle :laughing:
A taifun bol meg akkor is ki éződik szagra ha elmosom.

A by ka és a prime latakia mentes marad.

3 kedvelés

Az M-type jó töményen kiűzi a Latakiát! :grin::nauseated_face:

Vagy a Clorox…

Melyik m type???
A tpa Mtype???
Azt elhiszem :laughing:

1 kedvelés

Komoly tervem, hogy leküzdve a sztereotípiámat, kipróbálhak pl. karamell desszertet a Bájkából. Úgyse annyira TH bajnok :grin: de most ez várat magára, nert olyan fogágy-gyulladásom van, hogy falat kaparok a fájdalomtól :nauseated_face: pedig ma akartam keverni meg variálni egy sort.

Szervusz János !

Tolatás közben csak akkor ha leflexeled azt a nagy csutkát a kémény végéről , vagy elfelejtetted ? :thinking: :hugs:

3 kedvelés

Hú.
Akkor kitartást kívánok.
Én a kék villamost probáltam a by ka bol.
Nagyon ott van.
A dohány ízét is tokéletesen kihozza nem csak az édességeket.

2 kedvelés

Szia Attila ! Az a fog védő… :rofl:

2 kedvelés

Annak sem rossz !

2 kedvelés

Kayfunból megy eddig a villamos. Abban is jó, bár az én heppem, hogy túl popcornos ízű, dohányt én nem sokat érzek rajta…

1 kedvelés

Fokhagymát nyomassad befele , napi 2-3 gerezdet ha erős a gyulladás ! Hamar leszedi ! :wink:
Ha nincs gyulladás én akkor is eszek napi egyet , mert akkor nem is jön elő a gyulladás !
Össze csetákolom akkorára hogy vízzel beveszem mint a gyógyszert ! :blush:

5 kedvelés

Egy marék fájdalomcsillapító meg láz már bennem, meg a második szem Dalacin.
El vagyok átkozva. Ki se húzzák, amíg gyulladt.
Ok, bar most nem nagyon tudok harapni. De szeretem a fokhagymát, ez a legkisebb gond… :+1:

Gyógyszer mellé is beveheted nyugodtan ! Természetes antibiotikum is !
Ha van benne csíra azt dobd ki az nem a szervezetbe való !

1 kedvelés

Én is így szoktam régebben. Ez volt kézenfekvő, hisz abból kóstoltam amibe töltöttem, csak én rajta hagytam az üveget is, mert végül mindig fel lett öntve a tartály. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

én egy párat végig probálok így ha vannak újak…de igen maradhat a tartály is végül is mind1…rda.-ból más az íz.azért találtam ki vagy hallottam ezt már nem tom.

4 kedvelés

Sok felé tankom volt. Így nem a mostaniakat hoznám kapcsolatba az ízekkel, megpróbálok általánosan írni. :slightly_smiling_face:

A szűk MTL-ből egyértelműen jobban esnek a dohányosok, de számomra a csokis, karamellás, fahéjas ízek is kicsúcsosodtak a szűk tankokból.

A tág MTL-ből már jobb volt a süteményes, édes ízeket szívni, de a desszertdohányoknak is jót tesz. (Szűk MTL-ből a desszertdohánynak a dohányos vonalát éreztem jobban.) Illetve a fentebb írt csokis, karamellás, fahéjas ízeket is jól hozzák a tág MTL-ek, de nem is csapnak úgy arcon, mint egy szűkebből. :slightly_smiling_face:

DL-ből csakis kolada-s, mentolos, és gyümölcsös ízek estek jól belőle.

De ez teljesen szubjektív, hisz tesztek is úgy készültek, ha minden íz meg van kóstolva az összes tankból. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés