LiquidHall Pompei 10ml

@Ispy már írt róla pár sort, gondoltam legyen belőle egy teszt bejegyzés is. -tőlem.
LiquidHall Pompei 10ml
A Pompei egy igazán különleges ízvilág. Számomra igazán egy ízkomplexum egy az egyben mert egyensúlyban van az összes íz rajta. A reggeli kávézáshoz elengedhetetlenné vált, ad a kávénak egy plusz selymes ízt a nyelvedre.
Az ízvilágát tekinve desszertdohány kávé utóhanggal meg egy kis karamell.
Tesztkörnyezet:

Steam Crave Aromamizer MTL RTA 28GA Ni 2.5 magra tekerve 10-12W-al tolva.
A keverés nos nálam az összes dohányos nemdohányos desszert íznek kötelezően adok 10-14 nap rázogatós szellőztetős shake and wait idővallumot. Az aromát gyártói ajánlás alapján is 10%-ban kevertem.
Az érlelést követően az illata már eléggé csábító volt, így meg kellett kóstolni. Nem csalódtam. (tervem hogy berendelek 10 üveggel hogy életem végéig a kávézások mellé legyen belőle) Számomra nem lett egy egész napos íz, inkább egész nap random előkapni belepipázni és élvezni érzés jut eszembe ha erre az aromára gondolok. Lehet szívni nem rossz de nem az az egész napos ízkomplexum amit (én) szívnék.
Ízét tekintve: Illtatra amit kifújok krémes kávés illat érződik karamell és halvány kávé jegyekben megbújva méghalványabban a dohány benne.
Beszíváskor viszont komplex. Ott van minden. Karamell dohány halványan, a kettő együtt ad egyfajta lágy krémes karamelles ízvilágot. A kávét nem igazán érzem így ilyenkor benne.
Ja igen. A borítócetlijén van kókusz is…én azt nyomokban sem fedeztem fel rajta.
Nem rossz aroma, számomra kávéhoz kötelező darab lett.
Érdemes kipróbálni szerintem minden desszertvilágot kedvelő MTL-t használónak.

7 kedvelés

LH Pompei = MJ Babylon! :wink: :heart_eyes:
UI: - Mindig van két lehetőség. Vagy nincs. :sweat_smile:

2 kedvelés

Réges régen volt szerencsém a Babylonhoz de az új babylon nekem már nem adja azt az ízt mint régen.

1 kedvelés

Márpedig ott van kókusz :grin:
(SC classic mtl -28-29ga; vagy dvarw… viszont én meg a karamellt nem nagyon érzem ki belőle​:flushed: nesze neked egyéni ízérzékelés :joy:)

3 kedvelés

Szerintem is van, azért is hagytam el, kókusz és kávé, nekem ez a kettő jött át nagyon.

Én kerestem a kókuszt, de sehol nem volt.
Amúgy szeretem, de kókusz nuku.

Én ha kókuszt akarok érezni akkor TF Coconut Macaron. Annál jobb nekem évekkel korábban sem volt mint az.

1 kedvelés

pontosan :slight_smile:

Nagyon egyetértek a teszttel! Tegnap kevertem be és az illata miatt ma már nem bírtam ki és rápróbáltam. Hihetetlenül jó már most is! Nekem is karamellás kávés jelleget (kókuszból semmi) ad és tuti hogy állandó társ marad amíg bele nemnyúlnak a receptúrába.

3 kedvelés

berendelsz vagy 20-at és akkor a recepttel nem lesz baj

1 kedvelés