Jöttem vagizni. 😅

Nővéremet rábeszéltem egy podra,vagyis megtetszett neki én meg adtam alá a lovat. :smiley:
Na meg a lötyi kombó,full dohány íz,meg egy energy. Kiváncsi leszek mit vettem. :face_with_monocle:

8 kedvelés

Ez a Just Juice felkeltette az érdeklődésem :grinning:

1 kedvelés

A tobacco club szériából ez az egy ami szerintem némileg dohány. A citromos rettenetes,a karamellás az inkább karamella mint tobacco. És elég a 20% helyett 10%-ban keverni úgy az egyik nem olyan intenzíven rettenetes,a másik meg nem olyan émelyítő.

3 kedvelés

Miért? Csak Gyümölcs :grin:

Ha most kezdeném nulláról, én is podot vennék szerintem.

5 kedvelés

Pont egy itteni tag ajánlotta mulkor ezt a lötyit,remélem tényleg olyan jó mint mondják/mondjátok. :smiley:

1 kedvelés

Persze,nekünk meg főleg jó. Én se hurcolászhatok nagyobb gépet melóba,tesóm meg pláne nem a kórhàzi cuccba. :sweat_smile:

3 kedvelés

Sweet cubano t szívtam mondjuk nem pod-ból… Ő jó szerintem…
A roar of six lions pihentesd minimum 7-10 napot :wink:

1 kedvelés

Még vehetsz :grin::wink:

Fellőttük azt is. Egyikbe ilyen,másikba olyan,kis kellemes íze van. Aztán beleszívtam a Pompeiibe… gheci mint egy lórugás! Az az igazi torokszaggató kapadohány… :rofl::rofl:

Cubano bejön? ( én ajánlottam :smiling_face:)

1 kedvelés

Egyébként igen,engem megnyert! :yum:

1 kedvelés

Én is mostanában rendeltem Pompeii-t, meg Sweet Cubano-t. :slight_smile: A Pompeii-nek a vége felé járok, szerintem baromi jó - szokni kellett, de nem mondanám kapadohánynak, inkább egy jófajta pipadohányra emlékeztet. :slight_smile: Részemről újrarendelős lesz valószínűleg (nemrég szoktam át cigiről, ez a leves pont jó ehhez szerintem - igaz, pipáztam is régen…)

A Sweet Cubano-t még nem bontottam meg, de Just Juice Nutty Caramel-ből csináltam néhány keverést. Mindegyik keverésnek teljesen más íze lett. :wink: Szerintem nagyon jó az alap szivar íze, a csonthéjas jelleg is jól átjön, gazdagítja az ízeket. A legjobb keverés szerintem egy 70PG (!) arányú keverés lett niksóval, ~11-es nikotin-erősséggel. Ebben a keverésben a szivaros íz a markáns, enyhe csonthéjas / karamellás kísérettel; szerintem ezt az aromát csak így érdemes bekeverni (70VG-vel olyan semmilyen lett, 50/50-el túl selymes - muszáj neki a magas PG arány, hogy olyan “szivarosan” kaparjon).

4 kedvelés

Én pipadohányt sose szivtam szóval ahhoz nem tudom hasonlítani. :sweat_smile: Én elfiq krémdohánnyal meg elfbullal szoktam át a cigiről,valszeg ez is közrejátszik abban hogy hirtelen túl erősnek éreztem. :face_with_monocle:

Ti melyik pompeiről beszéltek? A liquidhall pompeiéről? Ha igen én azt 50/50 5%-ba keverem. Podban nagyon kellemes íze van és nem utolsó sorban min. 2 hónap 1 pori olyannyira nem kokszol. Próbáld ki,hígíts magadnak 10 ml. 5%-ost.

2 kedvelés

Én a sima nicsaltról beszélek,aromám nincs.

Az LH pompeinek nem sok köze van a dohányhoz, inkább valami kávés desszert cucc, legalább is én sosem éreztem rajta dohányt.

1 kedvelés

Én desszertdohányokon sose érzem a dohányt :upside_down_face:
Max valami izét, ami emlékeztet valamire, aminek köze van a dohányhoz, de ezt is csak elvétve.

Nálam a grampa olyan, amin érezni a dohányt, persze simán lehet, hogy te pont nem érzed.

A pompeit szerintem teljesen leúralja a kávé.

Hozzáteszem, hogy a natur dohányokat meg nem is szeretem, szóval nem is baj, ha nem nagyon érezni a dohányt…

1 kedvelés

A grampa tejbegríz ízű :grinning:

Reménytelen vagy…