Liquid Teszt #04 - Relax Liquid: Zöldalmás Energiaital

Megmondom őszintén igen erős késztetést érzek arra, hogy egy-két huszti utas hagyományőr ismerőssel leüljek kávézni :thinking:

NAVon jó érzed :grin:. Megjegyzném a thc nem méreg és a felszívódási idő sem ennyi sem a hatás ideje .

A THC -hoz tapasztalati úton sok közöm nincs, csak szakmai :wink:

3 kedvelés

Szegről végről ismerem :sweat_smile: . Csomagolásán fogyaszd felelősséggel.

snoop lion smoke GIF

Én inkább HHC-ra gondoltam. Annó próbáltam HHC-s Vape-t mikor bejött és full ugyanaz volt a hatása mint a relax liquidnek.

Ez a HHC nekem kimaradt, így akár az is lehetne, de ha az legális(5 percet szántam a googlera, így lehet hülyeséget írok) miért nevezzük másnak?

2 kedvelés

Ha hhc akkor mire fel a titkolózás. És még mindig nem mérgező mert módosítot thc lánc hidrogénnel.

Ha bele gondolsz sokan megijednének ha meghallják, hogy HHC. “Jajj majdnem ugyanaz mint a THC ami illegális és jajj drog” Így a nyugtató hatás megvan és az is kipróbálja aki amúgy félne a HHC-től mert azt hiszi simán csak egy gyógynövényes cucc ami tök jól “működik”.

Szerintem pont ellenkező hatást váltana ki. Kifosztanák az egész készletet egy nap alatt :sweat_smile:

2021 ben rendes teljes kivizsgált bejegyzést kapott a hhc az EU n belül és Amerikában is .
Tartható mennyiség 2000mg EU ban

Hali. Nem tudom mennyire aktív még a téma. Kisérleteztem vele megosztom a tapasztalataimat. Kb 3-4 ml fogyasztottam belőle egy kis mtl kazánba. Valóban pár slukk után bebódít. Kellemesen lezsibbaszt kb 30-40 percig tartott az után elmúlt. 2. Próbánál ezt a 3-4ml egy egész este alatt fogyasztottam kb 20 percenként pár slukk egész este tartott a kellemes zsibbadás. Majd rá pár napra újabb kb 2 ml szintén ugyan az a hatás. Egyik alkalom után sem volt rossz érzés nem volt “lejövős” érzés a hatás elmúlásával és utána sem tapasztaltam negativumot viszont nagyon könnyen el tudtam aludni. “zsibbadás” mellett cikáztak a gondolataim (fejben nagyon el vitt) és eléggé szétszórt voltam. Külső elválltozást magamon nem tapasztaltam. Nem hinném hogy a megnevezett gyógynövények ilyen hatást válltanábak ki de azt sem gondolom hogy valami erős szintetika lenne. Ennek ellenére nem javaslom én sem a tartós használatát senkinek sem. Egyéb legális helyen beszerezhető hhc és társait nem próbáltam de akik mind a 2 próbálták egész hasonló beszámolót tartottak.

3 kedvelés

Sziasztok!

Közben rendeltem én is termékmintát, mellékelek egy fotót, idő közben kapott egy cimkét a barna kis üvegcse… :smile: Érdekes módon a feladó egy magánszemély névvel címmel együtt…
Én az ég egy adta világon semmit nem éreztem tőle, pedig vagy a felét beslukkoltam egyhuzamra…ja , ez egy hete volt és még élek… :grin::grin: szerintem csak valami parasztvakítás, ugyanakkor senkinek sem ajánlom a kipróbálását mert tényleg passz hogy mi lehet benne.

Parasztvakítás biztos nem mert eddig te vagy az első aki kipróbálta és semmit sem érzett tőle. Ezt úgy írom, hogy annó fénykoromban vicces cigit is próbáltam és a HHC-s Vape-t is. Kb. ugyan az a hatás mint hhc-nek szóval van egy érzésem, hogy az csak nincs feltüntetve rajta. A többivel egyet értek.

Akkor csak az enyémből maradt ki a hatóanyag :smile:

Még mindig szépen üzemel a weboldal. Semmi fejlemény ezzel a méreggel kapcsolatban?

Nincs. Sőt már gumicukrot is árulnak.

hogyan azonosítottad be, hogy ezzel ütik fel?:grinning: