EZ NAGYON GYANÚS - Relax-Liquid.net [2.rész]

Mivel a Relax-Liquid végül nem válaszolt így készítettem ezzel kapcsolatban is egy videót.
Talán így többen átgondolják a rendelést.

2 kedvelés

Ha havi szinten bevonzanak 10 mókustojást :grin:az már több mint a segély amit kap “a posta áruház feladó webáruház” :joy:

Amíg van mogyi lesz móki… :no_good_man: :smile:

Én erre csak azt tudom mondani,hogy ezek után aki rendel ezektől az meg is érdemli a sorsát :pensive:

2 kedvelés

Sajnos nincs mindenki a Vaperinán…így veszik…meghát különben is nekünk ne mondja már meg senki mit vegyek és mit ne…szerintem ílyenek vagyunk. :smiley:

“Ingyen,kedvezmény és pna” már mondtam :joy:
Ingyen termék minta :joy:be vonzottak pár embert………

Ez nem “furcsa”, bepalizás igénytelen módon.

Csak most csak neked minden pna mágnes és örök fiatalság .
Ide utalj
Nesze neked semmi Kft :rofl:

Eddig pontosan az én ki nem fizetett mínuszom szerint ennyi a mókus

Sajnos igazad van :pensive:

Az jutott még eszembe……
Van itt aki attól fél hogy rozsdásodik a kanthal,van akinek az orra folyik vagy éppen nehezen vesz levegőt mitől lehet kérdések sora……
Ezt meg megrendelte ezer akárhányszáz ember :thinking::man_shrugging:
MERT INGYEN VAN !!! :man_shrugging:

Előre leszögezném, nem fogok innen rendelni, már csak azért sem, mert a yt.-on a kommentek között van, hogy thc-t tartalmaz. Mondjuk ez is vagy igaz, vagy nem. Azonban azon gondolkoztam, hogy gyakorlatilag a jól bevált, mindennapi aromáinkban sem tudjuk mi van, csak a szokásokra, szájhagyományra támaszkodunk. Mondanám, hogy a termék leírásokra, de tegye fel a kezét az a sasszemű türelmes ember, aki valaha elolvasta az összetevőket, és pontosan tudja mik azok, és istenbizony benne, hogy a termék és a leírás tökéletesen fedi egymást. Ebből kiindulva, ha szerkesztenének hozzá egy általánosan elfogadott kémiai anyagokból álló leírást, ami vagy fedi a valóságot, vagy nem, beletennék egy normális címkével ellátott flakonba, simán kipróbálná mindenki felháborodás nélkül. Persze mondjuk a webáruházon is dolgozni kéne kicsit. De a gondolatom lényege : Akkor bacnak át amikor akarnak, és azzal amivel akarnak. Nem! Nem csak engem. :joy:

2 kedvelés

Ezzel kb egyetértek…de. Azért vannak bőven fékek a rendszerben, ha nem is tökéletesek és alkalmasak mindenféle konspirációs elmélet gyártásra, nem is alaptalul.

Szerintem (bár sosem néztem utánna), a gyártóknak mindenféle tanusítvánnyal kell rendelkezniük a tevékenységük végzéséhez, gondolom ezek élelmiszeripari cuccnak számítanak. Ezek mellett remélem, hogyha Európa legnagyobb shopjában vásárolok mondjuk, akkor nem valami akárkik által összekutyult valamit fognak árulni, amiról senki sem tud semmi. Plusz ha már legalább fel van tűntetve az összetevők listája, az már egy fokkal jobb, mint a valami van benne, mert ez azt jelentheti, hogy aki csinálta nem akar átbszni és nem titkol semmit. Ezeket összevetve igen, egy normális csomagolás, egy összetevőlista és a műköséhez szükséges tanusítványok együttesen egy biztonságosabb képet adnak ki, ahol egyébként simán megmérgezhetnek ugyanúgy. :joy:

3 kedvelés

Leírásod alapján Gömbhalas liquidet a legkomolyabb webshopban se vennék :joy:

2 kedvelés

Az általam címkén kapott információkkal számomra 2 gond lehet. 1: fogalmam sincs róla mit olvasok. 2: azt olvasom ami benne van?
Ha csak pont az általad említett élelmiszeripart veszem alapul, akkor “aggodalmam” teljes mértékben megalapozott. Ezer és ezer példát tudunk, mikor a józan ész, elvárások, szokások köszönőviszonyban sincsenek a tartalommal. Sokszor már a " nyomokban a termék nevének megfelelő ízeket is tartalmazhat" feliratnak is örülhetünk. Természetesen mondandóm lényege nem az volt, hogy “mind meghalunk” vagy éljünk rettegésben. Csak egy gondolat volt.
Szerintem is mindennel kéne rendelkezniük. Kéne! Aztán ki tudja.

2 kedvelés

Mint mondtam nem tökéletes, igen van 1000 meg egy példa. De mellete meg van 1.000.000 meg egy, ahol stimmel. Lehet választani, melyik esetében fogsz lyukra futni?

Ha nem tudod mi micsoda a címkén, ott a gugli és megnézed, biztosan valami szar, amit egyébként nem kéne a tüdődbe pumpálni, még szerencse, hogy a cigisdobozon is fel van tűntve minden…oh wait.

A csipeszet is megeszed, meg a csirkemellet is, mert kénytelen vagy megbízni a rendszerben. És itt a bizalmon van a súly. Márpedig egy ócska weboldalon árult kézzel címkézett szarban én nem bíznék meg, még akkor sem, ha nem tudom a journey miket rak az aromákba, de azt tudom, hogy évek óta használja rengeteg ember és még nem haltak meg tömegesen, ami jó jel.

4 kedvelés

Nem írják , hogy mérgezés esetén fenn áll más gyártók.
Fentebb volt a thc hozzá vágása témához. Thc-t a szervezet is állít elő magától nem méreg .
De akkor mi lehet az benne ?

Szerintem ez egy olyan info, aminek a weboldalon kint kéne lenni, hogy komolyan lehessen venni.

Nem az a lényeg mi van benne, hanem, hogy erről 0 info van, 0 elérhetőség, 0 kontroll, az egész olyan, mintha én nekiállnék itthon gyártani, aztán eladni a neten, ami hát vett fel kérdéseket a biztonsággal kapcsolatban.

Vagy lehet, hogy mondjuk a dzsörni is slukkonként építi be a tüdökbe a chip-et, és mikor mindenki telítődik, akkor megnyomja a gombot a gyár legbelső szobájában, ami jelet küld az agynak, hogy nyomás a nemzethibe vásárolni Orbános pólóban Gyurcsányt szídva.:joy:

Hát, van egy rossz hírem, már megnyomták azt a gombot. :rofl:

1 kedvelés