Liquid Teszt #04 - Relax Liquid: Zöldalmás Energiaital

Relaxációs Liquid teszt. :thinking:
Érdekes…

2 kedvelés

Ne ajánljunk már egy olyan cég termékét (már ha cég) amiről semmi infó nincs a weboldalon mit is tartalmaz és ki van mögötte. Ingyenes termékminta egy cimke nélküli üvegcsében? PG/VG tartalomról sincs semmi infó az oldalon és a slussz poén, hogy egy vagyont kérnek el érte. Messziről bűzlik az egész marketing duma mögött, hogy ez egy átb@szás.

3 kedvelés

Szívtam már borzasztó okádék sufni Liquid-et…Szerintem teljesen kivehető ha egy Liquid gyanús és valami nem stimmel vele. Valamint én kétlem, hogy ilyen merészen mernék osztogatni az ingyenes termék mintát ha valami nem lenne oké vele. Nyilván így jóval hamarabb kerülhet olyan kézbe aki alaposabban megvizsgálja mintha csak árulnák. Ha valami nem stimmel vele így nagy eséllyel olyan hamar derül ki az átverés, hogy hasznot nem nagyon húztak be vele. Az átverős cégek nagy része a fizető vásárlók véleményét is gyorsan törli és a lehető legkevesebb infót enged ki róla nehogy kevesebb legyen az eladás…nem hogy ingyen adjanak mintát. Persze benne van a pakliban, hogy átverés még így is, de ennyi erővel mindenhol van rá esély. A horror ár pedig részlet kérdése. Ha magadnak kevered otthon a levest akkor igen elég drága, viszont ha bemész egy dohányboltban egy 10 milis sok helyen ott is 2k+.

Ne vicceljünk már. 12.000 Ft 100ml-ért nem horror ár?

Hiszikény embereket mindig könnyű átverni és ez az oldal ezt teszi. Bevizsgálás nélküli terméket NEM vásárlunk és NEM fogyasztunk.

2 kedvelés

Valériana relax levesben . Öcsém mit meg nem próbalnak rásózni az emberre.
Kiemelt rész a kedvencem azonfelül , hogy nem találom az oldalon a cég nevét vagy cégjegyzék számát . Van email cím meg web cím :rofl: az igen .
Ezt én is tudom minden jog fenntartva © 2021 :joy:

Na hát utána járunk akkor ennek.
Abból baj nem lehet. :innocent:
Holnap vagyis már ma elindítok egy kis magán nyomozást. Már amennyit tudok tenni így magánszemélyként.
Kezdetnek írtam nekik az aggodalmakkal kapcsolatban aztán kiderül válaszolnak-e rendesen vagy sem.
Aztán ha gázos a dolog akár NFH…stb.
Ha bajos úgyis hamar kiderül…

1 kedvelés

Egy falat érdekesség :sweat_smile: keményen fel vannak készülve eterhnium nem kő ? :thinking:

Merész dolog így rá kostolni a semmiből érkezett cuccra. Mi van ha két nap múlva meg punnyadsz, kit fogtok beperelni?:grin: Jók a videók,de inkább küldök egy üveg bontatlan aromát, azt teszteld ne ezt a szart.

5 kedvelés

Őszintén?? Miért is vennék olyan aromát amiből csak elv pár slukkot lehet szívni… Miért, annyira mérgező?? Másik…. Ennyire drágán senki se venné meg. És utólag, mennyire bevizsgáltak az anyagok amiket tartalmaz?

Mint említettem folyamatban van egy kis magán nyomozás az oldallal kapcsolatban, de azért nem kell abba is látni valamit ahol nem biztos, hogy van valami. Ott volt például a HHC amit szintén használtak sokan, nyilván azok akik hát a vicces cigit is előszeretettel elő vették néha (Amúgy nem tudom mi a helyzet a HHC-val mostanában) és azt sem lehetett csak mértékkel szívni nyilván mert van egy hatása amit nem jó túl tolni. Egy jó bor sem árt… sőt kis mértékben egészséges, de ha liter számra vedeled minden nap az nagyon nem jó. Szóval persze simán benne lehet, hogy valami nem oké a lötyivel de az, hogy valamit mértékkel ajánlott fogyasztani nem feltétlenül azt jelenti mérgező. :innocent:

A kábítószer-ellenes hatóság (DEA) ideiglenes szabályt adott ki a kender és összetevői szabályozási ellenőrzésének tisztázására a 2018-as mezőgazdasági törvénytervezet értelmében. Elrendelte, hogy “minden szintetikusan előállított tetrahidrokannabinol továbbra is az I. jegyzékben szereplő ellenőrzött anyag marad”.

A HHC jogszerűségéről szóló vita ezért nagyrészt arra irányult, hogy természetes vagy szintetikus vegyületről van-e szó.

Amíg nincs hivatalos állásfoglalás a HHC jogszerűségéről, nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy legális-e vagy sem, és csak saját felelősségre használható.

2 kedvelés

Na mostmár ezt is tudom.
Kicsit olyan volt ez nekem mint a rolleres szigorítások…
Volt hogy azt olvastam betiltják, de aztán mégsem.
Aztán valahol konkrétan azt írták már illegális, közben pedig nem úgy tűnt…stb.

Ahogy a rendőr nő mondta nekem otthon nyugodtan inkább a gyep mint bármi más . Abból bajom nem lehet ha egyszer kétszer pöfékelek. :grin:

2 kedvelés

Ha az oldalon nem tisztázott az üzemeltető kiléte az minden esetben gyanús. Az utaláshoz szükséges adatok sincsenek feltüntetve és miután erről tájékoztatnak kiderül, hogy a cég neve egy céghelyszolgáltató vállalat London-ban aminek egy Dublini fintech bankhoz kötödő számlaszáma van.

Nem értem, hogy jön ide a HHC, bor meg a roller… :sweat_smile:

1 kedvelés

Biztos III Károly műve :joy:

Mondjuk szerintem ha elolvasod a kommenteket érthető mire írtam az általad felsorolt dolgokat.
Kifejezetten kommentekre reagáltam ezekkel nem az oldal javára.
Az általad írt gyanús körülményeket értem és írtam is, hogy megpróbálok utána járni.
A HHC és a bor az például úgy jött szóba, hogy konkrétan azért mert valamit nem szabad csak mértékkel fogyasztani az nem jelenti azt, hogy mérgező. Ez konkrétan csak arra a hozzászólásra szántam nem összességében. :innocent:

Csak még egy kérdés ? Tanúsítványokról tudsz e valamit

You Got It Ok GIF

Többek között ezt a kérdést is feltettem nekik…most várom a választ.

Elengedtem a témát mert úgy érzem agyvérzést fogok kapni :smile:

Oksés . Egy megjegyzés a tanúsítványnak van hitelesítő kódja ami alapján vissza lehet ellenőrizni ki , kinek és miről állította ki .:shushing_face: