Liquid Teszt #04 - Relax Liquid: Zöldalmás Energiaital

Hát ezt én is írhatnám neked, mondjuk még élsz a leveseim óta. :grin:

Azért a köztünk lévő dolog kicsit más :joy::rofl::rofl:

1 kedvelés

Season 8 Hug GIF by One Chicago

Persze, hogy más. Engem már többször is meg akart mérgezni a sz@rjaival :rofl:

2 kedvelés

De már jobban vagy. :joy:

18 bejegyzés egyesült egy létező témába: Aroma kibeszélő

Na és most várunk. :grin:

2 kedvelés

Nem tudom min komunikáltok :thinking: .írj egy email címet :flushed:

Lejjebb valaki már videóban tesztelte a relax liquidet egy 5ml mintával. Na én megrendeltem a 100 miliset. Ez nagyon gáz! Mi ez?

Esztétikus, szép, igényesen kidolgozott csomagolás. Ha a beltartalom is ilyen…:thinking: Sokkal merészebb lehetsz, mint én :smiley:

Az oldalukon nem éppen így van hirdetve.
Annyi pénzért én is küldök neked hasonlót :thinking::roll_eyes:

2 kedvelés

Nos, ez két flakon, kézzel írt címkékkel, ismeretlen tartalmú és összetételű folyadékkal töltve, ami rohadt drága volt. Szívesen. :grin:

Amiket én kotyvasztok itthon, na azok szebbek…

Nem ártana ennek egy összetevő vizsgálat. Valami nagyon nem oké itt

Megkóstoltad?:hushed:

2 kedvelés

Én mindenesetre maradok a saját pancsolt vackaimnál, abban legalább tudom,hogy mi van :rofl:
Nem épp egy ígéretes belépő ez eddig…

Igen. Tényleg 3 slukk és meg fekszel. Elaludni nagyon jó és átaludni is. Ha tényleg csak az van benne, amit írnak akkor rendben lenne. De ezt én őszintén kétlem…

"Vényes nyugtatók, altatók helyett, Baráti összejöveteleken, kerti sütögetéseken a hangulat fokozásához, "
Jó buli az ahol elalszik az ember :joy:
Viccen kívül, én nem szívnám a helyedben. Semmit, de tényleg semmit nem tudsz róla!

4 kedvelés

Merészségedért és bátorságodért most átnyujtanám neked a Magyar Sztívün Szegál kitüntetést

Nem is fogom. Ez egy teszt rendelés volt. Kíváncsi voltam egyáltalán megérkezik e mivel csak előre fizetés van náluk. Megérkezik ugyan, de látod, hogy mi :joy:

Teszt rendelés, és rögtön 100 ml?:thinking::roll_eyes:
Nem csak bátor vagy, hanem… Sok a felesleges pénzed is​:thinking::joy: