Liquid Teszt #04 - Relax Liquid: Zöldalmás Energiaital

Hali. Nem tudom mennyire aktív még a téma. Kisérleteztem vele megosztom a tapasztalataimat. Kb 3-4 ml fogyasztottam belőle egy kis mtl kazánba. Valóban pár slukk után bebódít. Kellemesen lezsibbaszt kb 30-40 percig tartott az után elmúlt. 2. Próbánál ezt a 3-4ml egy egész este alatt fogyasztottam kb 20 percenként pár slukk egész este tartott a kellemes zsibbadás. Majd rá pár napra újabb kb 2 ml szintén ugyan az a hatás. Egyik alkalom után sem volt rossz érzés nem volt “lejövős” érzés a hatás elmúlásával és utána sem tapasztaltam negativumot viszont nagyon könnyen el tudtam aludni. “zsibbadás” mellett cikáztak a gondolataim (fejben nagyon el vitt) és eléggé szétszórt voltam. Külső elválltozást magamon nem tapasztaltam. Nem hinném hogy a megnevezett gyógynövények ilyen hatást válltanábak ki de azt sem gondolom hogy valami erős szintetika lenne. Ennek ellenére nem javaslom én sem a tartós használatát senkinek sem. Egyéb legális helyen beszerezhető hhc és társait nem próbáltam de akik mind a 2 próbálták egész hasonló beszámolót tartottak.

3 kedvelés