Liquid segitseget kérek!

Köszönöm szépen :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Van a liquidhallon alap csak aromát kell beleborítani az nem opció?

Ha kész kell Angoloknál van de a szállitást nem tudom nem hiszem ,hogy ide jön,vagy ha jön plusz még megy rá ez az vagy kerülő út…

itt már sokan részletesen próbáltátok a fejembe verni hogy kell, de nem ért össze még :smiley:
De amíg nem tudom fogyasztható lenne-e számomra addig felesleges beruházás lenne, aztán ha nem jön be akkor mehet kukába.
Apropó kuka. A nem felhasznált folyadékokat hogy kell kidobni? Gondolom lefolyóba leöntés nem előnyös mert káros

Senki pénztárcájában nem túrkálok.(olcsóbb,drágább aromák)
Nézz egy általad jónak vélt aromát (ízt)amit ki szeretnél próbálni,segítünk ha tudunk​:stuck_out_tongue_winking_eye:nem bonyolult keverni sem.
Általában 10% -os keverés (bár van ami eltér) ez annyit jelent hogy 90 ml alap+10 ml aroma,és a megadott érést kivárod.
A niket most kihagyom a könnyebb számolás végett és ha nem jön be az íz akkor azt ugye nem pocsékoltad bele :smiling_face:

2 kedvelés

Pedig jobb lenne…annyit tudok segíteni megveszed az összetevőket és be keverem neked…

2 kedvelés

Ha megmondod milyen aromát szeretnél keverni, és milyen alapod nikotin van hozzá, megmondjuk miből mennyi kell. Csak ki kell mérned és összeönteni :roll_eyes::thinking:

2 kedvelés

Meg egy kis pálesz, annak akit nagyon elkapott a hűlés…:rofl:

Biztosan van készen alap is náluk.
https://www.juicyvapour.com/index.php?route=product/search&search=Limonádé&description=true
Limonádés aromák pedig itt.

Ez pedig a 8-as alap. :saluting_face: :grinning:

Köszönöm Mindenkinek :slight_smile:
Berendelek pár ízvilágú kész levest és akkor végre eltudom dönteni mely aromák irányába induljak el.

Utána ha jól értem az a linkelt Alapfolyadék-szett és csak aromák kellenek hozzá-> bár a leírás alapján se áll össze hány ml lesz belőle vagy hány féle aromával próbálkozhatok ennyi mennyiségű alapfolydékhoz :woozy_face:
Első körben max 10ml-t szeretnék készíteni bármely aromáról is legyen szó- hogy ízlik-e. Sajnos olyan vagyok ha valami nem jön be akkor ha beledeglek se tudom elszívni :pleading_face:
Ha egyáltalán lehet ilyen kis mennyiséget összehozni mert arra emlékszem hogy írtátok nem úgy működik a keverési arányok miatt. :slight_smile:
Illetve ezen az oldalon csak 60ml-s flakon a legkisebb. Ha így mini ml-et szeretnék keverni minlyen és mennyi flakonokra lesz szükségem és fecskendőkre? :slight_smile:

Köszönöm, hamarosan élek vele :hugs:

Kérdésedre válaszolva kb. majdnem 200ml alapod lesz,kb 8-as erősségű.
Ha gondolod 10ml kis palackot küldök egy párat kb.10,abba keverhetsz magadnak.Hanem jön be az íz,lefolyó,palack elmos,újrakever,várakozik. :slightly_smiling_face:

Mint írtuk,az aromától függ mennyi százalékban kell keverni :stuck_out_tongue_winking_eye:
90 ml alap 10ml aroma ha 10 %~a keverési arány.
Ha 9 ml alap akkor 1ml aroma és így tovább

1 kedvelés

Egy nem idevaló kérdés (de továbbra se igazodok ki a menük működésében)
Sokat járunk játszótérre, ott aztán minden van, főleg homokra gondolok ami gondot okozhat. Milyen “légmentes” tokba tudnám ezen időre tenni ahova tuti nem tud homok /víz befolyni? :see_no_evil:

Valami simítózáras zacsi.? :slightly_smiling_face:

Bármilyen hasitasi, cipzáras tatyó, tescos szatyor, nájlon acskó, stb? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm :slight_smile:

1 kedvelés

hasitasi, czipzárasakba simán bemegy a homok (tapasztalat :smiley: ) de a nejlon/ simítózár vonalon elindulok :hugs:

1 kedvelés

Nem teljesen követtem, hogy mit szeretnél beletenni, bocsi, de esetlegesen ha pod, akkor pezsgőtablettás doboz, ha nagyobb akkor étrendkiegészítő kapszula ( magnézium, cink, c vitamin stb) tároló csavaros tetejű műanyag doboz/flakon/hogyishíjják.

2 kedvelés