Liquid segitseget kérek!

Itt fölötted be lett dobva pár bolt, válassz valami szimpatikusat :grin:
Ha bizonytalan a dolog, ne kezdj tiszta vg-vel, elég macerás vele az élet. Ha van kiszemelt áldozat, számolunk miből-mennyit :grin:

2 kedvelés

Köszönöm, próbálom értelmezni :slight_smile:
Tehát legegyszerűbb a shortfill+nikotin lenne? Nik az a nikotinsó?

1 kedvelés

Igen, shortfill és a nikotion. A nikotion lehet szabadbázisú és só. A só selymesebb, nincs kaparó, csípős érzés, nincs th, igazából nem érzed, cserébe jobban üt, gyorsabban felszívódik. Mindkettőt lehet kapni 10ml-es 20mg-os kiszerelésben. De a shortfillben kevés szokott lenni a szabad hely, nem tudom mennyit lehet beleszuszakolni a flakonba, meg mennyire higul fel az íz. Vegyél inkább longfillt, ahhoz kell alap is (pg és vg keveréke), addig meg a maximumsmoke oldalán veszel készrekevert levest, amíg a longfill beérik.

Ez 6mg-os alap, a kis flakonokat beleöntöd a nagy flakonba, összerázod, kész.

https://liquidhall.com/diy-base/base/evapor-base-500ml/500ml-base-6mg

Majd ezzel felöntöd a longfillt a címke tetejéig, összerázod és elrakod pihenni 3-30 napot, ez aroma függő. Utánna mehet a tankba.

2 kedvelés

Szia,
Ez egy lehetséges alternatíva, pg mentes alaplé.

tehát kellene : 500ml base + Nic-só 10ml + valami aroma?

1 kedvelés

a vg alapos történet mivel működőképes? vagy általánosságban semelyikkel mert minél több a vg annál jobban gyilkolja/ nem kezelhető ? Az lenne igazi teszt ha kipróbálhatnám vg-vel is mert így alapjáraton gégészeti tüneteket okoz, de ha csak vg-s lenne amire elvileg nincs allergiás reakció akkor kiderülne hogy tényleg az okozza-e vagy valami halálos kórságom van :smiley:

Ha veszel 250ml nikotinmentes alapot, akkor 10.7 db 10ml-es booster kell bele, hogy kapjál 357ml 6-os erősségű alapot.

1 kedvelés

Ha full vg nem jó, mert sűrű, mint egy szirup, nem fogja a vatta felszívni. Ha full pg, az sem jó, mert túl híg, át fog folyni a vattán és még az íze is szar lesz. Jellemzően ezek a keverési arányok kaphatók: 70vg/30pg, 50vg/50pg, 30vg/70pg, a szélsőségek a 80vg/20pg vagy 20vg/80pg.

Ha allergia van, akkor a fejjebb már linkelt pg mentes alapot kéne megpróbálni.

Ha azt kész 6-os alapot megveszed, akkor kell még hozzá egy longfill, felöntöd a címke tetejéig és már csak várni kell vele, ennyi.

1 kedvelés

Ha a pg minél alacsonyabb százaléka a cél, akkor pg mentes aroma/longfill kéne(a fiúk/lányok megmondják van-e), vagy olyan amit 2-4 százalékban kell keverni, igaz azt rendesen érlelni kell.

Hamar kipróbálhatod a 95vg-s e-liquidet, hogy oké-e…innen veszel 10ml-es, 6mg/ml (N6) nic-est és teszteled. Én pl az 555-öt (doháyos) évekig használtam.
MS - Tobacco 555 VG95% Kiszerelés 10ml Nikotintartalom N6 (eliquidonlineshop.com)

Sziasztok. Sikerült megtalálnom a topicot, amiben vannak pg mentes aromák meg minden is.

2 kedvelés

Első körben addig is ezt rendeltem. Ez kész folyadék nem kell hozzá semmi ugye? :slight_smile:

1 kedvelés

Úgy látom, hogy ehhez a nikotint kell majd hozzáadni amit küldenek mellé aszerint, hogy milyen erősséget választasz

2 kedvelés

nem adtak hozzá semmit. bejelöltem a - 6-os nikotint és megrendeltem. egy db liquid-et küldtek. be van jelölve rajta a 6mg. akkor ehhez nem kell semmi más ugye?

Akkor nem kell hozzá semmi :woman_shrugging:

2 kedvelés

Nem igazodok ki a menüben , a saját posztomat is alig találom meg. Szóval most itt kérdezek elnézést :slight_smile:
Ha van kész liquidem (nem sját gyártás ugyebár még hanem bolti :slight_smile: de nem jött be, azt fel lehet itt ajánlani ? Pl a Dinner Lady Lemon Tart 6mgos liquide nagyon menő, de tőlem extrém távol áll sose tudnám elhasználni.)
Ugyanígy kérdés hogy kóstolót lehet-e kérni (bár a postázás adott esetben több a leve mint a hús szisztematika lenne valószínűleg)

Keverheted az aromákat, akár kész liquidet javithatsz vagy ronthatsz :joy:
Milyen ízeket kedvelsz?
Kóstolót szerintem a boltok nem küldenek, legalábbis én még nem láttam

A citromtortába semmit se kevernék bele abból jó nem sülhet ki :smiley:
Akkor kuka? nincs ilyen "nekem felesleges vidd " topic? :smiley:

Nem tudom milyen ízvilágot szeretek. Az kiderült az édes sütiseket nem :smiley:
Sweet tobacco félék. Bár rendeltem egy Pinkman-t, egész jó volt . Mojito szerűt is próbálgatnék hátha :slight_smile: Találtam is egyet de nincs elérhető csak 100ml-sbe :open_mouth:

Citromos ügyben nem én vagyok a legjobb mint az kiderült​:joy:
Nekem például jó a lemon tart.
Keress akkor desszert dohányokat, vagy egyéb dohányost. Mások véleménye ízben úgysem meghatározó. De ha desszert nem jön be, akkor ne azok között nézelődj​:joy:
Mojito nem tudom most van e nekik, de vape 42 Mojitoja egész jó szerintem.
Van is nekik.
https://vape42.hu/termek/tpa_mojito_havana_5ml.html
Mondjuk keverni kell

1 kedvelés

Mi sem tudjuk mit szeretsz :joy:
Hiába ajánlanám a Dc pisztáciát,vagy az Ankarát ha nem jön be neked :joy:
Elég sok aroma van desszert dohány névvel :grin:édes dohány? :thinking:virginia és azok megfelelői :joy: