Liquid keverés

Sziasztok! Liquid keverés előtt állok. Igaz idén már nem, viszont szeretném tisztázni a dolgokat.

Szóval amire gondoltam az 3×60ml liquid 3 külömböző ízben. Összetételben 10ml aroma, 10ml booster (100%VG), 40ml alaplé (70/30).
Így tudnám akár 0,2 ohm porlasztóval is használni.
Viszont a mai nap folyamán böngésztem a JuicyVapert, és ahogy olvastam a leírásokat egyes termékeknél, arra jöttem rá, hogy 3mg/ml nikotin erősségű liquidhez nem 10 hanem 20ml booster kell.

Nade most ha úgy csinálom, hogy 10ml aroma, 20ml booster (100%VG) 30ml alaplé (70/30), akkor nem lesz túl sűrű a gépembe? (Geekvape mini 2, 0,6 esetleg 0,2 ohmos porlasztóval.)
Viszont ha 70/30 boosterrel csinálom akkor meg ugyan ott vagyok. (Tapasztaltam, hogy a 70/30 keverésű liquid felfröcsög a 0,2 ohmos porlasztóval.

Először is szeretnék tanácsot kérni ezzel kapcsolatban.
Illetve, azt is szeretném kérdezni, hogy a fent említett keverési arány (10ml aroma, 10ml booster (100%VG), 40ml alaplé (70/30)) mennyire jó, illetve jó-e egyáltalán?

Szia,az aroma tipusát ha tudnánk könnyebb lenne kalkulálni.
Van ami 2-3%-ban,de van olyan is amit 20-25%-ban kell keverni :smiling_face:

2 kedvelés

60 ml kész bekevert aromában 10 ml boosterrel tudsz 3.33 n.arányt elérni.
Pg,vg,aroma plusz 10 ml booster=60 ml 3.33 erősség

2 kedvelés

Big mouth NeriOs (8-15% arány)
Full Moon Purple (8-15% arány)
Tbacco Twist vanillia (erről sajnos nem tudok infót, nem találtam meg a neten (ajándékba kaptam a TheLiquidCity-től))

Ha használod a keverdét itt,mindent pontosan leír :grin:
De mivel karácsony van :smiling_face:
Pg 0 ml
Vg 42 ml
Nikotin 9 ml
Aroma 9 ml (15 % )
Így kapsz 60 ml hármast :hugs:

3 kedvelés

Egy szóval tömör . Lehet el szappanosodik ebben az arányban . :sweat: Higítani kel majd szerintem

2 kedvelés

Igen, közben megtaláltam :sweat_smile:

Köszönöm szépen a segítségeteket! Kellemes ünnepeket!

2 kedvelés