Liquid Hall -os futáros keverentyű

Huuh, azért ez is szép történet. :triumph:

En nem akarom vedeni se a hazai futarokat se a postat, mert vannak hibak, de laktam UK-ban, ahol a posta a cuccaimat nemes egyszeruseggel bebaxkodta a bokrokba (ez szamolva az angol idojarassal konyvek eseteben igen remek volt, foleg h ertesito sem volt, h "he paraszt, nezz szet az udvar bokraiban) a futarok meg a letezo osszes szomszed boltba beraktak a csomagjaimat, mikozben otthon voltam, mer’ nem talaltak. Teny h futarszolgalat teren tobb evtizeddel kesobb leptunk a bizniszbe, es a postank logisztikaja sem csucsszuper, de az osszes ertetlen meme kiult az arcomra anno, amikor egy USA-bok erkezo csomagom, a szigetre erve mar nem volt kovetheto, es bemetem a postara ahol kozoltek, h a csomagot a postan keressem, es ne itt, mert ez a posta…mire oszkart erdemlo activitivel kideritettem, h a posta, ahol csomagot adok fel (post office) es a posta (royal mail) nem ugyanaz. Utobbiban (mint itthon is) kozoltek, h a szigetig tudom kovetni az trackinget, es lovesuk nincs, h hol a cuccom.

Nekem egyáltalán nicsn rossz tapasztalatom se a postával, se a fuárokkal, sőt engem még a postáról fel is hívtak, hogy van ott csomagom, menjek be mert vissza fogják küldeni. Pedig tényleg nem ma kezdtem. Igaz ez Pest mellett van, lehet vidék rosszabb.

Vidéknek vidék, de Mo 7.ik vagy 8.ik legnagyobb városa.
Igazából még ez sem zavarna sőt be is mennék érte,
csak kapnék tőlük egy kurv@ üzenetet hogy, haló.

Hát azért háborogjanak az Angolok, én meg háborgok itt :slight_smile:
(Az más kérdés, hogy mit érek el vele…(semmit))

Alapvetően nekem sem volt eddig sosem bajom a nagyobb cégekkel(GLS, DPD…) Itt alapvetően az a baj, hogy felajánlanak egy ingyenes alternatívát ami silány minőséget hoz magával és elégedetlen vásárlót. Legközelebb egyértelműen kifizetem a DPD-t, csak gondoltam egy próbát megér, még nem ismertem őket. Egyébként semmi mást nem kellett volna csinálnia a Fámának mint kerítenek egy üres nem átázott dobozt és átpakolják oda a cuccokat. A jegyzőkönyvből látszik, hogy volt ott egy raktáros és egy műszakvezető. Tovább tartott megírni a papírt és így “csomagolni” :slight_smile:
Hozzáállás és customer care kérdése Az egész.