Liquid Hall -os futáros keverentyű

Ezer éve nem rendeltem. :shushing_face: De, korábban azoknak az oldalán is fenn volt a következő követési szám akik átpasszolták másnak. Amúgy nálunk a Fáma nem értesít, egyszer csak csenget… Jó esetben (attól függ melyik futár van) 5 perccel érkezés előtt telefonál. Az bulis szokott lenni mikor még úton vagyok haza felé. Amúgy szerintem is kamu, hogy nem tudják kinek adták át. Hisz ők adták át, ne már. :sweat_smile:

2 kedvelés

Nekem ezt a cegem laza egyszeruseggel megoldotta, mar kint a parkoloban sem vehetunk at semmit :smiley: es mivel egyedul elek, csak olyan helyrol tudok rendelni ami valamilyen boxba is szallit. Amugy a futar egy kulon allatfaj, bar nem csinalnam a melojukat

Ez a “nem tudjuk” igy szokott kinezni;
-Te, Laci…mi tokom az a kupac cucc a sarokban?

  • Uuuuu, az nem lett bevetelezve. De az elozo muszak dolga lett volna!

A legfontosabb kérdés, írtál már az Lh-nak?

Igen, bevett szokás majdnem mindenhol. :sweat_smile:

Én GLS -el jártam hasonlóan " ma már még se jutok hozzád de holnap majd nálad kezdek" Másnap: “Bocsi elfelejtettem elhozni a csomagot, de köv nap tuti” 3. nap péntek: " eltünt a csomag nem találtam" ekkor hívtam fel az Aromapradise -t hogy van egy eféle gondom. Közölte az üzletvezető hogy 24 órás szálitásra vannak szerződve, jól rendbe tette a GLS -t ( illetve kész volt arra hogy a rendelésem ünepek alatt személyesen ide hozza nekem ) Végül hívtak GLS -től hogy sorry koléga felelősségre vonva amint beér nap végén küldik vele a cuccom… Így az ombre 1 db csomaggal visza jött… nem őszinte mosolyal az arcán. A webshop jelesre vizsgázott, a futárgyerek max nyelesre…

3 kedvelés

Írtam:
A héten kézbesítve lesz a csomagja, kicsit változtattunk a futárszolgálaton

adtak elérhetőséget de hogy milyen cég okosabb nem lettem csak annyival vagy holnap vagy holnap után megkapom.

2 kedvelés

Felsiker! :slight_smile: Azert majd dobj kepet ha megerkezik, mermosma’ baromira kivancsi vagyok ra, h mi lapul a csomagban (ha mar en nem vettem semmit pentek ota) :smiley:

Nem vagyok fotózgatós típus :slight_smile: de elmondom: 10 ml vampire vape heisenberg grape, 10 ml jóféle klasszikus heisenberg. meg persze 250 ml 6 mg 70/30 -as base. Csak totál kifogytam így kénytelen vagyok analógal bűzölögni és a nyalogatom a hamutartót ízvilág kikészít ( az ára meg hát kicsit erős )
Brünhilde MTL 1 ohm -ra tekerve 2,8 -as AFC -vel szűk DL szerű viszont kellően takarékos liquid fogyasztást tud produkálni :slight_smile: mondjuk eddig csak dohányos aromákra használtam, kiváncsi vagyok mit hoz ki heisiből :stuck_out_tongue: Apropó UD KA1 26ga 0,405 huzallal brünhildát tekert már valaki?

Tuti lakik valaki a környékeden,aki meg tudott volna menteni a nehéz napokon! Legközelebb kérdezz! De ne analógozz. :wink:

1 kedvelés

Megérkezett a csomagom. Indult PLG ->valami logisztikai cég ->Fáma futár.
Mondjuk így nem értem mi jelentősége van annak hogy rendeléskor kiválasztom a futárcéget.
A lényeg minden rendben ideért. A Vampire Vape Heisenberg Grape -et Ajánlom kóstolásra aki esetleg vacilál rajta :slight_smile: A tanácsokat pedig Hálásan köszönöm.

3 kedvelés

Sikertortenet! :slight_smile: Heisenberg-el egy ideje szemezek, mert mindenki isteniti, meg ugye ide nekem mindent ami szolo izu :smiley: de en logfillezek, ahol meg van nikotinos bekevert, az meg csak futarral szallit, amit nem tudok atvenni :smiley:

Számításaim szerint a longfill hatványozottan drágább,mint ha aromából kevered. Valamint adott íz. Aromát ha mondjuk alá kevered mint kéne,még mindig tudsz hozzáadni.

1 kedvelés

Biztos h dragabb, csak en meg ilyen kis zigota vagyok, de fejlodokepes :joy:

Valahol láttam egy jó vapeléssel kapcsolatos oldalt,ahol bármit kérdezhetsz. Várj, melyik is volt az. Jaaaaa! EZ! :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Hulye kerdesekben nagyon jo vagyok :smiley: Mondhatni szupererom! :joy:

Szintén zenész! Nálam is PLG, majd logisztikai cég, aztán FÁMA. Alapvetően ameddig megérkezik a csomag, addig nem izgat, hogy ki hozza,viszont ami idegesítő, hogy a PLG-nél csak kp-val lehet fizetni (amit én sosem használok), de a FÁMA rendelkezik(még jó) kártyás terminállal. Szóval írok majd a liquidhallnak, hogy ha amúgy sem a PLG viszi ki a csomagot, hanem alvállalkozó, akkor írják oda, hogy lehetséges a kártyás fizetés. btw a futárt most hívtam(értesítő megérkezése után) és jelezte 10:00-ra itt is van az irodaházban. Hétfő késő esti rendelés, szóval még akár gyorsnak is mondható :slight_smile:
Update : Megérkezett a csomag, a futár jelezte, hogy nézzem át mert sérülten(elázva) kapták meg(vagy náluk ázott el) szerencsére csak a külső papír rész volt átázva és a termék + a papír között buborék fólia volt, szóval csak esztétikailag volt botrányos a csomag.



Egy levelet azért kap a Liquidhall, mert szerintem ez így nagyon nem jó.

1 kedvelés

Ez amúgy vastagon a LH hibája is! El nem hiszem, hogy visszajelzésekből nem tudnak a problémáról mégsem váltanak megbízható szállítókra. Én kerülöm is az LH-t több éve mert vagy drágán szállítottak, vagy a drága PayPal-lel engedett csak fizetni vagy ilyen szállítás van mint ez a példa. Szóval tőlem csődbe is mehetnének…nem kár értük. Ne csodálkozzanak ha lassan mindenki francia cégektől vásárol.

Amikor az Augvape Intake tankot kerestem égen földön akkor csak náluk volt még készleten…ezért inkább addig vadásztam a netem még jóállapotú használtat nem találtam. 2db-ot is vettem.

Szóval nálam végleges bojkott alatt az LH

Teljesen megértem, alapvetően így is sokat nézelődtem mire találtam egy helyet ahonnan egyszerre tudok mindent rendelni. Fél éve kezdtem el ezt az egész műfajt, akkor még a juicyvape oldalról rendeltem, majd utána ismét, aztán harmadik alkalommal már nem élt a cég. A francia oldalakat még nem ismerem, de akkor érdemes inkább onnan. Az biztos, hogy egyáltalán nem foglalkoznak az ügyfelekkel és a problémákkal.

Eszméletlen ami kis országunkban folyik posta, futár fronton
az egyik nem vape cucc , de ez lényegtelen is: (és nem kicsi kínaiak a hunyók :slight_smile:

Tisztelettel