Liquid bázis kérdés

Engedd el ezt a félelmedet! Teljesen felesleges ledegradálni magad. Gondolom csináltál már életedben szörpöt. Na ez is ennyire bonyolult. Külön rendelj. Nem véletlenül mondjuk. Azt ha megvan, majd mondjuk tovább. Nem fogod elrontani, ha ránk hallgatsz. Ha viszont a saját fejed után akarsz menni, akkor miért kérdezel minket? :thinking:

1 kedvelés

Ha nem szeretnél alapot keverni akkor az egyik legjobb base egyébként.
De halgass @Bishop -ra, egyszerű alapot keverni, segítünk. Nem mellesleg sokkal-sokkal olcsóbb is ha te csinálod magamdnak.

2 kedvelés

Oks , akkor rendelek vg-t

3 kedvelés

Elvileg ilyen a 80vg/20pg Euliquid Base VG80/PG20 0mg 250ml 1pc | www.euliquids.com
Az oldal alján ott a contacts…kérdezz rá esetleg.

Ha leméred csak a benne lévő cuccot és az 1.2x nehezebb mint 250g akkor az 80vg/20pg :wink: Amúgy meg ahogy írták…ha sűrűbb mint a víz akkor nem tiszta pg.

3 kedvelés

Pont ez a bajom a cukrászokkal, hogy kilóra adják. Amúgy 99,9 % -nak írják, és már két éve azt szívom: https://cukraszdiszkont.hu/termek/glicerin-999-os-1kg-os/ Csak éppen a kiló glicerin az kábé 7 deci. A PG valamivel több. Úgy csinálom, egyszer veszek mindkettőt, máskor csak VG-t, és a kimaradt PG-vel keverem. Annyira nem érdekel, menyire jön ki, mert a shopok is 70/30, 30/70, 50/50, meg még most látom 80/20 arányban is árulják. Valóban a tömény VG egyetlen baja, hogy sűrű, és dryhitel. Mostanában is előfordul, hogy a teljesen jól vattázott kazánok valamelyike reggel a fűtetlen hidegből elővéve dry-hitel. Remélem, hamarosan eljön a nyár. Akkor meg a nagyon meleg idő lesz a bajunk.

3 kedvelés

Én 70vg30pg-t használok 17 Watton és még nem volt dry heat.(hideg téli utcán sem) Normális vattát kell használni, normális mennyiségben, Ajánlom 2.5mm-es tekeréshez mtl-re a Vapefly Cotton Clouds vattát, milliméter pontosan felében használva. Én imádom a forró nyarat…váltok is 80vg-s alapra.
Melegben még senki nem fagyott meg! :point_up::rofl:

4 kedvelés

Ez tiszta PG. Már többször láttam az euliquidnél hogy nyomdahiba volt.

3 kedvelés

Igazából ezt csak úgy tudod megnézni mennyire sűrű.A pg olyan mint a víz egyáltalán nem sűrű. A tiszta a vg meg olyan mint a méz. Vagy leméred de ez meg azért körülményes mert nem lehet tudni a falkon súlyát .( a vg nehezebb) De én igazából azzal próbálkozni hogy egy fecskendőbe felszívnák 5 ml kb és megnézem milyen sűrű, Ha nagyon sűrű akkor vg olyan mint a méz. Ha pg akkor nagyon folyékony.( olyan mint a víz )