Lime aroma égett íz

Sziasztok,

A barátnőmet próbálom átszoktatni vape-re, vettünk is cuccokat. Kipróbálta a lime-ot, nagyon bejött, mondta nem is akar mást kipróbálni. Két sima Joyetech ego-ban van használva. Mindkettőnél nagy égett ízt adott pár nap után. Porlasztó csere, de 1-2 nap megint égett volt. Most én is kipróbáltam és azt figyeltem meg, ha 4,5 ml-s tankban több, mint a fele elfogy, kezd égett lenni. Én is csak egy “ízes” vagyok, évek óta ugyanazt szívom, nincs tapasztalatom ebben. Más is találkozott hasonlóval? Ez jellemző a lime-ra?
Előre is köszi!

1 kedvelés

Szerintem valami édesítő van benne, ami gyilkolja az amúgy sem high quality ego porlasztókat. Én is ezzel kezdtem, és pont emiatt váltottam.

Szóval lime-ról váltottál, vagy az ego-ról? Amúgy én is sokáig használtam joyetech-et és nem találkoztam ezzel. Én Eleaf-fal próbáltam ki és az is égett, bár nem annyira.

2 kedvelés

Én egoról váltottam. De simán lehet az aroma is, ha sok benne az édesítő és nem torelálja a porlasztó, egyszerűen hamar rákokszol a húzalra, és jön a szar íz.

Első körben keressetek másik ízt, amivel tudjátok tesztelni az elméletet.

De olyannnal is lehet találkozni, hogy egy széria porlasztó nem sikerül jól és alapból gyengébb a minősége.

Beüezemés előtt még olyat meg lehet próbálni, hogy egy tűvel a vattát óvatosan megpiszkálni kicsit, hogy jobb legyen a lé áramlás, hátha az okozza.

Szóval sok változos a történet.

4 kedvelés

Legjobb lenne az ego-t leváltani…ha már van kikristályosodott elképzelés a mit (Pod/Porlarsztó/RTA), hogyan (MTL/DL/RDL) és mennyiért kérdésben.

2 kedvelés

Köszi a válaszokat!
A készülék már le is van cserélve és ott nem jelentkezett a probléma.