Lehet sok a nikotin?

Sziasztok :slightly_smiling_face:
Az lenne problémám hogy vampire vape shortfilleket szoktam szívni eddig nagyon jó ízeket adott de az új rendelésem a szokásos 18 mg nikotin só helyett most 20as került megrendelésre ez lehet oka annak hogy kapar a gőz vagy valami hiba van a levekkel?

1 kedvelés

Szia István!

Én már jártam úgy, hogy meghagyva az eredeti tekerést, újravattázáskor a tekercsek magassága elállítódott, magasabb lett a poziciójuk a levegőzőnyíláshoz képest…

…aztán ez a megemelkedett torokhatás (th) majdnem lelökött a székről, amin ültem. Lehet, hogy a tekercsed poziciója egyszer csak nem a megszokott állásában került, magasabb lett?

Itt a bűnös, ez volt az a bizonyos rdta:

Gondolom, 18-ról a 20-ra, ilyen erősségnél nem biztos, hogy drasztikusan ütne a különbség …

4 kedvelés

így van…ilyen velem is gyakran megtörténik mikor sietve cserélek vattát…akkor jön, hogy szétszedés és a bevattázott coil-ra rányomni picit

3 kedvelés

Szia Samu
Erre én is gondoltam hogy az építésnél rontottam el valamit de akárhogyan próbálkoztam nem javult :pensive:. Utána elővettem egy mesh tankot és ott is ez a “hiba” jelent meg :smirk:

3 kedvelés

Szia Zsolt
A vattát beáztattam, gyanakodtam a vattára is hogy nem megfelelő amit használok de mivel a mesh porlasztó is kapar így már csak a liquid maradt mint hiba lehetőség

2 kedvelés

igen, így kizárásos alapon csak az. Akkor teszteld másik liquiddel is…más aroma, alaplé, nic só…aztán a végén még akár az is kiderülhet, hogy pl a szervezeted nem bírja a 20mg-ot. “Sok változós egyenlet ez”

4 kedvelés

Szia!

Csak a tisztánlátás végett ha jól értem az eddig vásárolt shortfillt (ami kész 50ml/100ml liquid csak booster kell bele) egy 18 mg nikotin sóval öntötted fel ami 10ml kiszerelésben kapható. De most a 20mg-os kiszerelést tudtál venni.

Nem lehetséges, hogy nikotin só booster helyett csak nikotin boostert vettél?

6 kedvelés

Az 13év vépelés után még engem is kaparna :rofl:

3 kedvelés

Amúgy a “rányomni picit”-et én úgy értettem, hogy ujjal…hogy közelebb kerüljön a bevattázott coil a légbeömlőhöz (ha az alatta van)
Mondjuk így, hogy a poris is hasonlóan kapar már felesleges

4 kedvelés

Szia :slightly_smiling_face:
Igazad van nem só volt hanem booster és ez lesz a gond, ezt meg tudom oldani azzal ha nullás alapelvet öntök hozzá?

5 kedvelés

Hát nehezen mert akkor az ízek veszek kárba. Sajnos ez ilyen marad… Kaparós :sweat_smile:

Nikotin só esetén nincs torokhatás csak bódulat amit a nikotin okoz. Ezért is szeretik sokan.

3 kedvelés

De a kaparás gyengébb lesz? Mert így esélytelen hogy elszívjam.

1 kedvelés

Ha már hozzászoktál a nikotinsóhoz akkor szerintem 2x higitás mellett is kaparni fog. Ki kell próbálni. Nem veszítesz vele semmit csak alaplevet :slight_smile:

4 kedvelés

Köszi akkor próbálkozom de ha nem javul akkor hagyom veszni és rendelek új leveket :grin:
Mégegyszer köszi

4 kedvelés