Legkönnyebb egy akkus mod

Jól néz ki :heart_eyes:

1 kedvelés

Drag X plus
Nekem pehelykönnyű
Az eliquidtrafik irja, hogy a legkönnyebb mod készülék a piacon.
És nagyon szép :heart_eyes:

4 kedvelés

Köszi szépen, az volt a második esélyes, de beleszerettem ebbe​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 kedvelés

Szia!A Smokot azért gondold át elég rossz neve van…legalább is szerintem.

6 kedvelés

Én sem rosszból mondom, de tényleg elég rossz híre van… De nem befolyásolni akarunk, akkor is veled örülünk, ha ezt veszed meg. Csak én inkább a Voopoo-ra szavazok. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hát nem a minőségéről híres, de én már nem merek szólni, a vaperossos téma után. :grinning:

2 kedvelés

Aspire elég jó dolgokat csinál ebben az ár sávban…

3 kedvelés

A Vaporesso-ból lehet kifogni jókat. Aminek semmi baja. De ha már így vagyunk, én a Smoant-ot is ide sorolnám.

2 kedvelés

Igen, volt paradoxom, de inkább egy picit drágábban. Az innokinon is tetszettek nekem.

1 kedvelés

Szerintem egyébként ebben a bugdet kategóriában az a lényeg, hogy ne egy modra támaszkodj csak, legyen 2-3-sok, hogy lehessen cserélgetni és akkor nagyobb eséllyel fogják tovább bírni. De a smok még innen is kilóg.

3 kedvelés

Vaporesso az egy talány attól számít a mínősége,hogy Csen csinálta vagy Wong…:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Paradoxok 35€-ert mentek multheten kumuluson​:rofl:Most van naluk az uj zelos 40€ alatt,vagy a finixx most akciosan 25€,as egy szep mod szerintem,nagy kar az a gusztustalan felirat az oldalan.

2 kedvelés

Abszolút egyet értek. Én a modokkal már úgy vagyok, hogy ezt a 10-12 ezer forintos árkategóriát elengedem, és közelítek a 20ezer felé, hogy ne keljen hamar újat vennem. Természetesen, ha több van redukálódik a hiba aránya. :slight_smile: A Voopoo az ami a maga 15 forint körüli árazásával (van persze olcsóbb is közte) tartja az erős középmezőnyt, szerintem. :thinking: De természetesen van feljebb. :slight_smile:

Hú banyek, Ivett, ne haragudj! :neutral_face: :heart:

4 kedvelés

Nem haragszom, jó hogy írtátok! Csak most megint agyalni fogok​:rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Az azért nem rossz, én 50 körül vettem SM-ről, szerintem 5-6 hét alatt meg is jött :rofl:

1 kedvelés

Majdnem elcsabultam,de most tobb modom van mint tankom​:rofl:

3 kedvelés

Én is szép lassan felkúsztam a 20k-s kategóriába, igaz a jac vapourt és vaponautot olcsósítva vettem @Elek_Segits -nek köszönhetően, mert ezek már inkább a 40k-s kategóriák. De minek számolgatni? Ami volt, az megtörtént. :rofl:

2 kedvelés

Erre tudok egy jó megoldást. :sweat_smile: :money_with_wings:

1 kedvelés

Vaponaute 21ezer :wink: https://www.vaporism.cz/mody-vaponaute-paris/vaponaute-la-petite-box-75w-tc/

4 kedvelés

Persze ismerunk​:rofl:Kepzeld mar 6 hete nem vettem hardware-t​:rofl::rofl:

1 kedvelés