Legkönnyebb egy akkus mod

Hát bszarok, amikor én vettem sehol nem volt, csak a gyártó oldalán, valami 30k+postáért. Na, mindegy, így is olcsóbban vettem még ennél is. :grinning:

Én itt vettem enyiért… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én sem.

Sokat.

Az enyém is szerencsére patika állapotban jött.

1 kedvelés

Kedves Ivett ha már igy le szóltam a választottad :slightly_smiling_face: ájánlanék egy modot:https://www.vaporism.cz/mody-eleaf/eleaf-istick-power-2c-box-mod-160w-18650/ Deaz oldalon is érdemes kutakodni a rendelést elmondjuk,hogy kell kivitelezni…

2 kedvelés

Látom látom 2akkus nekem bejön :wink:

1 kedvelés

Köszönöm szépen, sajnos pont ezt a robusztus méretet akarom elhagyni, nem csak a súlyát néztem​:grin:

Megértem de az oldalt ajánlom van ott Aspire is csak nem tudom bele fér-e a keretbe.

2 kedvelés

Köszi, már kalandoztam itt, de majd tüzetesen megnézem :grinning:

1 kedvelés

Hát a paradoxal embert lehetne őlni, már ha hozzávágnád valakihez. :grinning:

1 kedvelés

Igen?Akkor masziv nekem való… :grin:

2 kedvelés

Nekem nem jött be, túl nehéz volt, nem tetszett a klikk érzése és macerás az akksi csere. De érzésre minőségi cucc. Ja és nem látod a kijelzőt, csak ha leszeded a “tűzgombot”.

1 kedvelés

De dna75 kompatibilisnek néz ki…van itt a polcomon egy pár deszka… :thinking:lehet átlehetne épiteni…

2 kedvelés

Szia Ivett. Sikerül modot találnod? Én is nagy keresésben vagyok. Valami olyasmit kéne találni amire nem kéne gondolkozni, hogy mekkora tank fér rá.

2 kedvelés

Szia Brigitta!
Igen, végül a drag x plus pro-t rendeltem meg, mert elég könnyű és jó. Belseje műanyag, külseje fém és bőr. Erre rámehet egy 24 mm -es is! Annak utána kell járni mennyi a legnagyobb, ami még ráfér. Erre rendeltem a 22 mm-es berserkert. Direkt a súlyra és méretre mentem, hogy rohangálosra jó legyen és ne húzza le a zsebem. Jövő héten megjön a mod és akkor meglatom milyen​:grinning:

6 kedvelés

Várom majd a vèleményed :kissing_heart:

3 kedvelés

Oké, mindenképp leírom! :hugs:

2 kedvelés

Hol lehet csak a modot vásárolni? Én csak kitt be találtam eddig, vagy csak nagyon béna vagyok. Bár nekem még a swag 2 is a listámon van, de a drag mutatosabb.

1 kedvelés

Én a kumulus-on vettem, de a lapetite is árul, csak arra figyelj hogy a drag s az belső akkus, nem cserélhetős!

1 kedvelés


Ő lenne az ?

2 kedvelés