Legkönnyebb egy akkus mod

Na, már professional is van? Szaporodnak ezek a dragx-ek. :joy:

3 kedvelés

Köszi szépen, ezt néztem! Elvan mentve wishlist​:sweat_smile::heart_eyes:

Igen tudom, hogy beépitett. Nem bír ki egy napot? Szomorúan hallom :sob:

1 kedvelés

Nálam nem bírt, de ugye senki nem tudja előre, hogy milyen állapotban van az akksi. A z50 jobban bírta, ha jól emlékszem az talán elvolt 1 napot, de nem esküszöm meg rá.

Én nem javaslom fő modnak ezeket a beépített akksis cuccokat, sokadiknak oké.

Ha meghal az akksi, kuka a mod, töltés közben nem tudod használni, ha kicsi, akkor az akksi nem bír egy napot se, ha nagy, akkor meg mi értelme, vehetsz cserélhető akksist. Szóval szerintem csak hátrányuk van.

3 kedvelés

Igen, én is így vagyok! De gondoltam útra ezt vinném, a pico meg jó lesz itthon

1 kedvelés

Én is ezért vettem a target minit, meg a z50-et, de közben lett 2 akira, ami sem méretben, sem súlyban nem sokkal több, a barna lg meg megy 2 napig. Igaz én mindig elfelejtettem tölteni a piciket, szóval egyértelműen nem nekem valók. :grin:

2 kedvelés

Az aspire onixx sem az a nehez mod,2000mah-as akksi,egy napot bir siman mtl-ben.Rajtrakeszen ennyi a sulya

3 kedvelés

Köszönöm, ez elég korrekt! Megnézem mindenképpen :+1:

2 kedvelés

https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/0/0/5/3895-Kek-Vapefly-Optima-80W-18650-Pod-Mod-keszlet
ilyet vettem kb 1 honapja

1 kedvelés

Szia Ivett. A Vaporesso gtx One 82 gramm :grin:

2 kedvelés

Ő sztem könnyű beépített 1 akkus mod lesz​:wink:És mivel Vaporesso,rossz csak nem lesz(Ez csak az én véleményem)

1 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítséget, egyik mod sem sokkal könnyebb annál, ami most van, szóval most marad ez :unamused:

1 kedvelés

Ez a smoke fortiz szimpi, csak a cigabuy és everzon-on van. Nem tudsz valami eu-s boltot?

Hogyne tudnánk :grin:

3 kedvelés

Köszi szépen én is arra gondoltam​:grinning:

1 kedvelés

Csak szólok, hogy 50 eur felett ingyenes a szállítás :+1: :wink:

1 kedvelés

Köszi, rájöttem amikor megpakoltam a kosarat​:stuck_out_tongue_winking_eye: tudod ez is kell, meg az is​:rofl::rofl:

2 kedvelés

Én ne tudnám! :rofl:

2 kedvelés

Köszi, látom, de ezen a héten még nem biztos, hogy rendelek, szerintem csak jövő héten :grimacing:

Sztem ez sem lesz nehéz mod…

4 kedvelés