Legkönnyebb egy akkus mod

Na, basszus, erre most megtetszett az alieno, kénytelen voltam rendelni egyet, kell nekem segíteni. :grin:

4 kedvelés

Köszi szépen! Most néztem videót, hát elég nagynak tűnik ha még rámegy a tank is! Pedig ez tetszett idáig a legjobban​:pensive:Ezen még gondolkodnom kell, lehet belső akkus lesz​:roll_eyes:

3 kedvelés

alieno van nekem feketében kíválló mod szerintem ajánlom​:wink::sweat_smile:

3 kedvelés

belső akksis viszont coolfire z50 van nekem pl nagyon jó mtl re a mod @Ispy től van amúgy​:blush::sweat_smile:kis csinos és könnyű is azt viszont nem tudom van e más színben nekem fekete van​:wink:

4 kedvelés

Ambition mods converter 4 az 1-ben

Igaz összeépítve nem könnyű, de lehet 18350 csőként is használni.

4 kedvelés

Köszi szépen, ezt néztem! Igen van belőle azt hiszem sok szín. De már annyi mindent néztem, hogy teljesen bele kavarodtam​:rofl:

2 kedvelés

Ez se rossz :sweat_smile:

1 kedvelés

akkor ne csak egyet vegyél hanem kettőt​:blush::sweat_smile:tudom nehéz dönteni nagyon.Ha eggyett veszel már közben nézed a másodikat is nállam így van mondjuk most is úton van egy pico amit várok​:blush::wink:

2 kedvelés

Akku nélkül 80g

5 kedvelés

Igen, ez kb az a méret, amit keresek :sweat_smile::heart_eyes:

Erről vélemény?

https://www.newvaping.com/products/vaporesso-target-mini-ii-box-mod?variant=30737334141018&sscid=a1k5_s572w&

Na most elmegyek picit körtéért, varom az ötleteket még :sweat_smile:

2 kedvelés

Sőt lehet lézerkard is :grin:

5 kedvelés

Ezt így lehet variálni? :flushed::heart_eyes:

1 kedvelés

Kicsi aranyos, de beépített akksis, ha az akksi meghal kuka. Illetve nekem nem bírt ki 1 egész napot.

1 kedvelés

Igen, azért 4 az 1-ben. Ott a képen.

Ezazzzz ! Na most megvagy :heart_eyes:
Ha szabadna idekontárkodnom…majd érdekelne a tanknak a beállítása :wink:nemsoká …remélem a kezemben lesz .
Előre is köszönöm :hugs:

1 kedvelés

Akkor majd meséld el nekem is, mert még én sem üzemeltem be. :joy:

2 kedvelés

Szia Ivett! Drag X Plus Professional 88g

6 kedvelés

Klassz kis mod :grin: Majdnem vettem egy ss-t azóta, de eddig sikerült ellenállnom.

1 kedvelés

Target mini 2

3 kedvelés