Legkönnyebb egy akkus mod

Értem, köszi szépen :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ambition mods akira 87g

Ennél csak a tesla wye volt könnyebb, csak már kifutott szerintem…

image

3 kedvelés

Swaggal csak óvatosan, a festett változatoknál a kupak festése síralmas, gyorsan kopik, és könnyen sérül.

1 kedvelés

Nálam még mindig ép, pedig ez a “zsebes” modom.
Mondjuk aki földhöz csapkodja…Szerintem szikével is kapargattad, csak nem mered bevallani :sweat_smile:

1 kedvelés

Hát nekem a kék kupakjának az éle szinte azonnal elkezdett kopni, pedig nem használtam 2 hetet, ja és azt sem bírja, ha leejted. :grin:

Mondjuk a vaporesso sohasem volt a minőség szinonimája.

Illetve a kupak menete is kalap kaki, pedig egyébként egy egész jó kis mod lenne.

2 kedvelés

Hát nekem évek óta megvannak Revengerek is és azoknak is kutja bajuk.
Szerintem ha nem favágó lennél, hanem valami intelellektuális munkát végeznél, akkor az a készülékeiden is meglátszana :joy:

1 kedvelés

Nekem armour pro volt még, annak meg ha leraktad az asztalra kinyilt az akkufedele a seggén. :grin:

De egyébként sokan panaszkodnak a vaporessok minőségére, úgy látszik te valami csókos vagy, ezért nem a selejtekből kaptál. Vagy csak a lányos kezedben nem sérül meg úgy, mint egy igazi férfinak. :joy:

Btw nagyon kevés festett mod van, ami nem kezd el kopni idővel, még a drágább szegmemensben is jellemző.

A legjobb megoldás 5-10 mod, és akkor tovább bírják, ha cserélgeted.

3 kedvelés

Szia Ivett! :slightly_smiling_face:
Igaz ez már elkelt,de
https://vaperina.cc/t/elkelt-par-elado-dolog/7455?u=john
egy EHPRO MOD 101 esetleg?

1 kedvelés

Igen @Ispy nézem a tesla már sehol nincs, a másik hát nem annyira szimpi, meg csak fekete, fehér van​:slightly_smiling_face:

Köszi ezt megnézem, mert mintha volna belőle már újabb valtozat is​:heart_eyes: különben ramegy egy 22-es tank?

1 kedvelés

Akkor még van az ultroner alieno, ami nem fém, aztán én ennyit tudtam.

A többi már high end 3d nyomtatott cucc 100k felett. A fémek meg nem könnyűek általában. De a swag 2 is már kifutott, azt is nehéz találni.

2 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget! Igen tudom azért is ez a dilemma :sweat_smile:

2 kedvelés

Ezt néztem még, erről valaki tud valamit?
HUF 13,606.00 10%OFF | Original Eleaf iStick Rim C Mod 80W TC box mod fit single 18650 battery Electronic Cigarette VW / Bypass Mode vape kit

a specifikációja alapján 22mm az átmérője.

1 kedvelés

Ez szuper, akkor megnézem közelebbről :grinning::+1:

1 kedvelés

itt azt írják,hogy hamarosan rendelhető.
https://www.eliquidtrafik.hu/Ehpro-101-50W-TC-MOD-Silver-d1564.htm?tab=description

1 kedvelés

Köszi, innen nem veszek 2-3 hétig kotlanak rajta, pedig csehek​:grin:

1 kedvelés

Ezt az oldalt csak példaként hoztam fel.
szvsz,máshol kevesebb pénzért is hozzá lehet jutni. :wink:

2 kedvelés

Jah oke, megnézem mindenhol​:sweat_smile:

1 kedvelés
1 kedvelés