Ehpro 101 pro 75w rendelés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Tudnátok olyan eu-s oldalt amit ismertek/megbízható, és nyugodt szívvel megrendelhetem az ehpro 101 pro 75w modot (egyedül a szivárvany szín nem opció)? :slight_smile:
Plusz egy single coil rta DL tankot is szeretnék rá ami passzolna rá és min. 5-6 ml a tartája? :slight_smile:
Előre is köszönöm a válaszokat. :slight_smile:

3 kedvelés

Szia. Üdv a Vaperinán. :blush:

Everzon-on láttam, de sajnos most out of stock. :confused: Azt németországból postáznák.

Van még a LE Petit Vapoteur oldal ami francia, tehát EU-ból jön minden. Illetve a Vaporizm ami cseh, és épp van is náluk. :slightly_smiling_face: Viszont tőlük csak email-ben tudsz rendelni. Hogy miért az számomra is rejtély, viszont az én csomagom tőlük nem egész 3 nap alatt volt a kezemben. Ami megjegyzem nem rossz. :slightly_smiling_face:

https://www.vaporism.cz/gripy-ehpro/elektronicky-grip-ehpro-101-pro-75w-tc/

A nyelvet és a valutát át tudod állítani az oldalon és akkor kézenfekvő lesz minden. :slightly_smiling_face:

Írni angolul kell nekik. Meg kell írnod mit szeretnél, milyen színben, illetve a címedet és az elérhetőségeidet maradéktalanul meg kell adnod. A futarnál utánvét van, és a pk kb 1400ft onnan ide magyarba. :slightly_smiling_face:

Én erre a mailcímre írtam Nekik:
jsme@vaporism.cz

8 kedvelés

A Vaporism-on csak szivárvány színű van. A Le Petit-n nincs. Amikor én kerestem, akkor még a csájna oldalakon se nagyon találtam. Pár napja még a Liquidhall-on volt 1 darab, de már azt is megvette valaki. Sorszámozott módok, valószínüleg már elfogytak. Véletlenül sikerült nekem is vennem és az egyik Vaperinás vape társunknak egy magyar cigiboltban, de már nekik sincs (megkockáztatom, hogy ez a kettő volt a teljes magyarországi készlet) Esetleg a gyártó oldalára lehet írni, hátha… :no_smoking:Only vaping!

4 kedvelés

Huh akkor ezt jól benéztem. Elnézést kérek.

2 kedvelés

Köszönöm, hogy utánanéztetek ti is! :smiley:
https://www.eliquidshop.cz - itt még találtam, de nem ismerem az oldalt! :smiley:
https://www.vapoo.cz/ és itt talán… :slight_smile:
Még akkor elböngézgetek ameddig nem futok rá egyre.

Köszönöm még1x.

Üdv, Stevo

2 kedvelés

https://www.dxvape.com/product/ehpro-101-pro-75w-tc-mod/

Viszont nemtudom h szallitanak-e magyarhonba

Pontositok, a fejlec alapjan igen:
Yes, We ship to hu

3 kedvelés

Írány Spanyolország!

9 juró a szállítás és kb. 1 hét.

A weboldal csak spanyolul beszél.

4 kedvelés

Igen, rátaláltam ere is! :smiley:
Kicsit a spanyol miatt óckodom tőle, de legvégsőesetben talán… :smiley:
Köszönöm azért.

4 kedvelés

Nem kell, én már rendeltem náluk, semmi gond nem volt. :+1:

Ja és jó árakon dolgoznak azt vettem észre, olasz, német shopokból sokszor azért nem rendelek, mert 17 juró csak a szállítás, a cseheknél meg alapból magasabb az ára mindennek.

3 kedvelés

Chrome-ban allitsd be a forditast angolra es legyen egy fulon a google translate is elesitve (rendeles kozben nekem nem minden volt 1ertelmu meg angol forditasban sem, uh valtas vissza spanyolra es copy-paste gugli translate-be).
Teljesen korrekt bolt. Ha jol emlekszem akkor nekem 5 nap lett vegul a szallitasi ido, de problema nelkul megjott. Kifejezett elonye - legalabbis nekem - a bankkartyas fizetesi lehetoseg. egy dologra figyelj ha nem utanvettel fizetsz: hetvegen ne rendelj, dragabb a valutavaltas.

4 kedvelés

Köszönöm!
Nagyon hasznos volt, remélem a Péntek az nem számít már hétvégének. :slight_smile:

2 kedvelés

Köszi az infókat. Már nálam is van a mod amit az általad említett oldalról rendeltem meg. Minden zökkenőmentesen történt. :smiley:

3 kedvelés

Orulok, bar nem lep meg h rendben volt :wink: :smiley: jo vapelest hozza! :slight_smile:
Ha legkozelebb kerdezi valaki, mar tudsz velemenyt mondani a boltrol, latod, igy megy a munkamegosztas… :smiley:

2 kedvelés

BTW, @Ispy volt aki ajanlotta a boltot, en csak kontraztam, h megbizhato es mire figyelj :smiley:

1 kedvelés

Szia, ratalaltam en is erre az oldalra: vapeototal.
Mi a rendeles menete? Lattam gls szallitasi lehetoseg van, van esetleg csomagpontra is lehetoseg? Fizetni hogy kell? Bankartyaval? Vagy internetkartyaval is lehet? Gondolom kell valami cvm kod lejarati ido meg a kartyaszam.

1 kedvelés

Csomagpont passz, internetes kártya passz, én házhoz kaptam, de ha egy moddal versz meg sem emlékszem ki hozta. :grin: Bankkártyával fizettem.

1 kedvelés