Legjobb Tank

Sziasztok! Szerintetek melyk 510-es, 28mm-es tank produkalja a legnagyobb gozoket? Joideje keresgelek ebben a temaban, de tapasztaltabbakat szeretnek meghallgatni! Szep estet!

2 kedvelés

Szia!

Mire gondolsz 510 alatt? Drip-tipre? Vagy csatlakozóra? :slightly_smiling_face: Porlasztós, vagy RTA?
Mirért fontos neked a nagy gőz? :slightly_smiling_face: Én inkább íz-hajhász vagyok, és ezért érdekelne, hogy miért fontos valakinek a minél nagyobb gőz. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szia! csatlakozora gondoltam, porlasztos. :smiley: Annyira tetszik a nagy goz, annyira nem akarok ramenni az izre. Igazabol ennyi. :smiley:

3 kedvelés

A FreeMax m pro 2-re esne a valasztasom, de egy Smok Rigel modom lesz ami nemigen jo hozza, Elvileg a m pro 2 tank 30mm, Rigelre meg 28mm-es tankot lehet tenni. Fogalmam sincs lehet e valami gond abbol ha egy picivel kilog. De koszonom!

2 kedvelés

Az utolsó mondatod különösen tetszett! :rofl::rofl::rofl:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval. :slightly_smiling_face: Rengeteg elpocselékolt érték/energia. A havi költségeknek ilyen szempontból már csak az szab határt, hogy milyen minőségű alapanyagot porlasztó el valaki a környezetbe. :slightly_smiling_face: Ugyanis a porlasztók élettartama is igen véges, és hajtott teljesítménnyel valószínűleg fordítottan arányos. Legalább az áruk egyébként jó drága, Pl a tfv 16-hoz ha jól emlékszem akkor darabja 1000 HUF körül mozog az Aliról beszerezve, cserébe jobb esetben 2 hetet is kibirhat. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés