Legjobb Tank

Sziasztok! Szerintetek melyk 510-es, 28mm-es tank produkalja a legnagyobb gozoket? Joideje keresgelek ebben a temaban, de tapasztaltabbakat szeretnek meghallgatni! Szep estet!

2 kedvelés

Szia!

Mire gondolsz 510 alatt? Drip-tipre? Vagy csatlakozóra? :slightly_smiling_face: Porlasztós, vagy RTA?
Mirért fontos neked a nagy gőz? :slightly_smiling_face: Én inkább íz-hajhász vagyok, és ezért érdekelne, hogy miért fontos valakinek a minél nagyobb gőz. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szerintem Oxva Arbiter, de lehet van is eladó itt a vaperinán.
Ha jól emlékszem,de lehet régi hirdetés volt.

3 kedvelés

Szia! csatlakozora gondoltam, porlasztos. :smiley: Annyira tetszik a nagy goz, annyira nem akarok ramenni az izre. Igazabol ennyi. :smiley:

2 kedvelés

Szerintem egy Zeus sub ohm bőven elegendő,de vannak más vadulások a piacon,ha bírod tüdővel.
SMOK tfv 16-18
Freemax családok pl. m pro
Horizon Falcon 2
Wotofo nex mesh pro
Uwell valyrian 2 pro

3 kedvelés

A FreeMax m pro 2-re esne a valasztasom, de egy Smok Rigel modom lesz ami nemigen jo hozza, Elvileg a m pro 2 tank 30mm, Rigelre meg 28mm-es tankot lehet tenni. Fogalmam sincs lehet e valami gond abbol ha egy picivel kilog. De koszonom!

2 kedvelés

Ha picit túl lóg, abból nincsen gond, csak esztétikai szempontból számít, de. A nagy gőzhöz nagy teljesítmény is kell, és szerintem 100+watton azért már rendesen izzadnak a 18650-es akkuk! Én egy dual 18650-es moddal sem mennek 80w fölé, mert hosszú távon nem bírják.
Van egy kollégám, ő TFV 16-ot használ, 4 akkus moddal, és egy napot nem bír ki neki a 4 akku, 90-120 watton.
Ha ilyenben gondolkozol, akkor szerintem mindenképpen úgy indítsd, hogy egy 4 akkus mod, 4 db biztosan eredeti, és jó minőségű akku (Pl Sony vtc), és arra egy tank a @Csinos248 által javasoltak közül.
Emellé meg kelleni fog egy Liquid gyár is, mert Pl érts triple mesh porlasztóval fél óra gőzölés alatt 5-6 ml Liquid simán gőzzé válik. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

@anon31274546 inkább a “jobbak”,mint javaslat.

Ha maradunk a javaslatnál,akkor ZEUS. Bár 24-25 körüli méretekkel rendelkezik,ellenben a keresett mérettel DE. Nem hiszem,hogy az általam írt, említett sub ohm tankok annyira sokkal brutálabb gőzt eregetnének,a már Zoli által jelzett “emberi” kereteken belül.
Azaz van egy normál DTL felhasználásra készült mod-od 2 db 18650-el,annak lehet nem épp megfelelő egy ilyen fajta vadulásra. Nem beszélve az “elpocsékolt” kellékekről, coil-alaplé-aroma-cellák.
Egy szó mint száz, vagy 4x 18650, vagy 2x 21700-as mod eme felhőkergetős játékokra.
Amúgy ha én ilyen vadulásra készülnék ( minél nagyobb gőz ) ,ami ugye nem egy utcán való séta közbeni használat,akkor inkább egy single vagy dual rda-t használnénk valami odaillő,erre a feladatra alkalmas KÉSZ gyári tekeréssel ( mert porlasztós volt a keresett ). Így nem kevés pénzt tudsz spórolni,ha pl. azt nézed,csak vatta ki vatta be és már is “új” porlasztó van a tankban. Elég egy félresikerült tüzelés kb 80-110 watton és a porlasztó mehet a kukába,míg a vattát csak kicseréled és ahogy azt a nagy megmondó emberünk mondaná : “GÓL” !

4 kedvelés

Az utolsó mondatod különösen tetszett! :rofl::rofl::rofl:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval. :slightly_smiling_face: Rengeteg elpocselékolt érték/energia. A havi költségeknek ilyen szempontból már csak az szab határt, hogy milyen minőségű alapanyagot porlasztó el valaki a környezetbe. :slightly_smiling_face: Ugyanis a porlasztók élettartama is igen véges, és hajtott teljesítménnyel valószínűleg fordítottan arányos. Legalább az áruk egyébként jó drága, Pl a tfv 16-hoz ha jól emlékszem akkor darabja 1000 HUF körül mozog az Aliról beszerezve, cserébe jobb esetben 2 hetet is kibirhat. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés