Legjobb MTL Kazán desszertre

Legjobb MTL kazán kifejezetten desszertre ki mit mondd?:slight_smile: Essunk egymásnak

2 kedvelés

Szép jó reggelt.
Számomra desszert dohányos ízekre két kazán a favorit.
Flesh-e vapor 4,5+
By ka v9
Gyümisekre dwarv mtl fl.

3 kedvelés

Ne beszélj Fev-etlenséget :rofl:.:metal: DL :metal:. Amúgy erősítem törpe jó deszertre . Igen volt mtl korszakom fiatal voltam :rofl:

5 kedvelés

A fevet lehet megépiteni mtl re és dl re is.
Én mtl re szoktam. :grin:

3 kedvelés

Ja a pokoli torony :rofl: . Szereti az ember vagy nem . Sajna utóbbi tábort bővítem de th akad benne rendesen .:grin:

2 kedvelés

Nincsen legjobb, sok jó van. :man_shrugging:

Meg attól is függ mennyi az annyi.

7 kedvelés

Szerintem ha jó a tekerés és az afc megfelelő akkor mindegy melyiket használod csak van ami erősebben adja az ízt másik th addja és van ami mindkettőt csak nagyban függ hogy mit szeretnél az adott kazántól​:thinking: Én az ares 2 ből is kihoztam a maxot csak játszani kell a tekerés és afc-vel ahogy a berserker-el is nagyon jó ízeket lehet elérni és a Bi2hop is finoman adja de vele még kisérletezgetek​:heart_eyes:

6 kedvelés

berserker b3 volt gyári tekeréssel vattával, és konkrétan semmi ize nem volt 1,6os afcvel :frowning: podba intenziv erős iz.

Mi a gond a Bishop2-vel?

2 kedvelés

Te ilyen mazochista alkat lehetsz :imp: Egy brüncit még ajánlanék betörésre :wink:

2 kedvelés

A gyári tekerés nekem nem sokat volt benne mert gyorsan ki is dobtam mibel csak th volt de íz szinte semmi és azóta is csak én amit tekerek azt teszem bele​:wink:

2 kedvelés

Abszolút semmi és egy rossz szavam nincs róla tökéletes csak meg nem teljesen tanulmányoztam ki hogy mikor a legjobb az íz és ahhoz hol kell lennie a tekerésnek

2 kedvelés

A brünci már uton van és epekedve várom hogy megérkezzen​:grin:

2 kedvelés

A tekerésnek fix helye van…ha nem ott van szar lesz Úgy van ki alakítva,hogy a tekerősegédet ráteszed a két nagy vasra és ott a tekerés helye. :man_shrugging:

2 kedvelés

Én egy picit lentebb toltam és javult az íz azóta élénkebb

Értem legyen úgy. :+1:

2 kedvelés

Ezért is írtam hogy még tanulmányozom hogy a jobb

2 kedvelés

Persze persze lehet neked ott lesz jó ez ilyen szakma. :grin:

3 kedvelés

tök mindegy milyen árkategóriába vettem, egyiknek se volt annyi ize mint egy podnak

Várdai István üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. febr. 27., K, 7:46):

Én csak egy ursát probáltam, nem nyűgözött le. :man_shrugging: